Ako pribrat?

vercsike

Ahojte objednala som si SUPER OMEGA 3. podla vas priberiem nieco? mam 165 cm a 48 kg. Som 22 rocna baba. napiste aj nieco pre dievciny.dakujem:)

kulturista

jezura 130 - teraz som to tu napísal
simka111 - "krupicu s čokoladou a 4 krajce chleba s lekvarom" to nie je nič..zjdez nejakú ryžu s mäsom alebo zemiaky s mäsom alebo cestoviny najlepšie po obede ked si hladná ovsené vločky. záleži aj to aký si mala obed, ked si po obede hladná. zle sa stravuješ pokial chceš pribrat, to musíš zmenit. ako? písal som to dole.

TrainingBoy

:D :D marihuanu :)))) no myslim ze do takych extremov ist nemusi
osobne si myslim ze srvatka nezvysuje chut do jedla, zvysuje ju fyzicka aktivita, tazke pokial si si to dal po cviceni, nebolo to srvatkou, keby srvatka riesila vsetky problemy potom by pre cviciacich neexistovali gainery
inac je tu jedna uplne totozna tema, mozno by nebolo od veci prispievat uz len tam, tam som aj dal zopar odporucani

aasdqwe

Srvatka,nie len ze ti doda ziviny,ale ma velky bonus,dostanes chut do jedla a poriadnu,ver mi osobne odskusane,uzival som to zopar tyzdnov a pribral 3kg pri fyzickej namahe a zdravom stravovani.
Mozes este skusit marihuanu,tiez zvysuje chut do jedla.

simka111

Ja tiez potrebujem pribrat teraz som dokonca este schudla 3 kila... jem vela dokonca ma s toho niekedy boli zaludok :D dnes som poobede jedla krupicu s čokoladou a 4 krajce chleba s lekvarom...a vzdy jem vela a nič...

jezura 130

ahojte vsetci ,prosim poradte mi ako PRIBRAT? som uz zufala ..ja uz ani neverim ze nieco existuje nieco na pribratie :(

kulturista

normalne pribrat sa da ked budes jest :))
podme na to postupne:

dolezite je:
- prijat>spotrebovat
- prijat: 4-7g sacharidov na kilogram svojej hmotnosti
aspon 2g bielkovin na kilogram svojej hmotnosti. V praxi to znamena asi toto:
ked mam 70kg moja denna davka sachariodv bude minimalne 280g a davka bielkovin 140g.

Pri naberani svalovej hmoty je najdolezitejsia strava. Od nej sa vsetko odvija. Mal by si jest asi kazde 3 hodiny. Ranajky su velmi dolezite, pretoze pocas noci, kym spime vznika deficit zivin ktore sme pocas noci samozrejme nedodali /kazde 3 hodiny/.
Dalej obed je dolezity. Na obed akekolvek maso, priloha zemiaky alebo ryza alebo cestoviny. Prave tychto troch sa nachadzaju polysacharidy. sacharidy maju vysoky GI (glykemicky index) cize tzv. nezdrave cukry - polysacharidy maju nizky GI. Okrem tychto troch jedavaj casto ovsenne vlocky, doporucujem na ranajky napriklad s bananom v mlieku alebo s grankom.
Je toho dost co by som k tomu napisal, mohol by som v kusy aspon este tyzden pisat. Doporucoval by som ti kupit si doplnky vyzivy - protein a gainer. Hlavne gainer. Obsahuje sacharidy a bez tukov! Myslim ze tu rovnicu 140g bielkovin a 300g sacharidov na zaciatok urcite nesplnis a ten gainer pripadne este aj protein ti velmi pomozu. Samozrejme chodievat cvicit, aspon kruhovy trening v posilnovni.

Decco

Volám sa Lukáš mám 20 rokov,188cm a vážim 86 kg ktoré by som si chcel udržať... neviem ako ďalej, ale nedá a nedá sa mi pribrať... cvičil som 5 rokov no kvôli zdravotným problémom s chrbticou som toho bohužiaľ musel nechať... tí ktorý chcú pribrať tak odporúčam jedno.. nejesť kadejake kraviny,doplny a podobne(to len už fakt v núdzi).. hlavný je spánok a to podstatné STRAVA ! všetko záleží od stravy od možstva až po jej každodenné dávkovanie.. človek ktorý chce pribrať musí aj dačo obetovať tak odporúčam to cvičenie.. zaručene priberie :o))

Deni_z

Tak vy mate problem s priberanim ? .. Ja mam 17 rokov mam 182 cm a mam len 55 kg ... uz neviem si dat rady ... som zufaly ... pomozte ..:(

Deni_z

Tak vy mate problem s priberanim ? .. Ja mam 17 rokov mam 182 cm a mam len 55 kg ... uz neviem si dat rady ... som zufaly ... pomozte ..:(