Ako pribrat?

hydro

Zmesná Bio kultúra (špeciálna zmes kultúr baktérií) produkuje enzýmy ktoré konvertujú mliečne proteíny na peptidy a voľné aminokyseliny. Di- a tri-peptidy sú pre telo najlepšie a najrýchlejšie vstrebateľné .
Za deň si takto vyrobíme dva litre tak kvalitnej zmesi di- a tri-peptidov a voľných aminokyselín v tak kvalitnej podobe a s najvyššou možnosťou využitia pre telo, akú na trhu komerčných výživových doplnkov nie je možné kúpiť.
Vhodné najmä pre extrémne štíhlych a ťažko priberajúcich cvičencov a pre začínajúcich cvičencov, ktorí chcú rýchlo zvýšiť svoju hmotnosť.
Prírastok na hmotnosti 1kg za týždeň (merané na skupine rekreačných a kondičných cvičencov – po 15 týždňoch prírastok na hmotnosti min. 15kg). Najrýchlejší a najúčinnejší výživový doplnok v oblasti účinného budovania svalovej hmoty. Výsledky až o 420 % lepšie ako dostupné komerčné aminokyseliny a proteínové doplnky
Denné náklady na výrobu sú 1,- € ak rátame cenu mlieka z mliečneho automatu. Keďže Bio kultúra je „živý organizmus“, teda nám rastie a množí sa sama, nie je potrebné ju viac kupovať. Pri správnej starostlivosti nám vydrží neobmedzene dlho.
Ak ste doteraz mali problémy s trávením mlieka, mliečnych výrobkov, gainerov, proteínov, s týmto produktom ich mať nebudete.

No a ako prišla Bio kultúra na svet? Išlo o vyprodukovanie vysoko proteínového prípravku pre zvrátenie astenických stavov u ťažko chorých pacientov. Asténia, teda stav "kosť a koža" kedy telo z rôznych príčin nadokáže prijímať proteíny za stravy a tak telo túto potrebu nahrádza spotrebovávaním vlastných bielkovín - telo aby prežilo trávi samé seba. Cieľovou skupinou boli pacienti s intoleranciou na laktózu, ktorí neboli ale schopný tráviť ani rastlinné bielkoviny, ďalej pacienti s vredovou chorobou žalúdka, pacienti so zápalom žalúdka alebo čreva, pacienti s rôznymi endokrinologickými nedostatočnosťami a teda neschopný tráviť bežné bielkoviny zo stravy, pacienti s chorobami čreva, pacienti s rakovinou žalúdka, pacienti po operácii žalúdka alebo po odstránení časti žalúdka, pacienti po chemoterapii, pacienti ktorých imunita vzhľadom na niektorí z predchádzajúcich stavov bola oslabená a ich telo trpelo následne kandidózou. Zároveň sa produkt nemal miešať so surovou vodou ale mal byť ľahko poživateľný a teda najlepšie tekutý. Ďalej mal obsahovať dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov nedodávaných v syntetizovanej podobe. Nesmel obsahovať žiadne prídavné alebo stabilizačné, či konzervačné látky, ale zároveň mal mať požadovanú trvanlivosť, čistotu a vysokú bezpečnosť. Nesmel byť sám o sebe alergénom. Ďalej aby obsahom účinných látok liečil kandidózu, ničil v tráviacom trakte Helicobater p. a E.coli. Ďalej aby vyrovnával pH organizmu. No a samozrejme aby bol chuťovo a aromaticky príjemný.

No akeďže fungoval veľmi dobre u pacientov, tak sme urobili pokusnú štúdiu, ako naň bude reagovať metabolizmus zdravých jedincov. Výsledok je, že je veľmi dobrý pre potreby suplementácie pre organizmus ľahko dostupných výživných látok s veľmi pozitívnym efektom pri budovaní svalovej hmoty.

PAX

pardon nevšimol som si kedy bol pridany hlavny prispevok ale ta rada je určena aj inym ktory maju problem pribrať :)

PAX

agent, kolko maš rokov ? mohol by si skusiť gainer + vela jesť (žiadne sračky ale vyživne jedla a obmedz živočišne tuky) zarad do jedalnička vajcia,ryby,orechy,MASO,vela mlieka) pametaj že nejde o stravu ako taku, ale ako je spracovana, čim viac je spracovana tym je menej zdrava. Ak tvoje telo spali 100% energie za deň, prijmi 125% a odporučil by som ti aj posilovať

valika 10

ked chces tak skus kliknut stranku

www.zdravie-imuno.sk

maju produkty na pribratie a aj poradenstvo .. staci im zavolat alebo napisat... kamaratovy pomohly

simka111

To je dobre..,,asi ich skusim...lebo viem ze ked pride teplejšie tak schudnem pretoze budem chodit na bicykel,korcule,hrat rozne sporty..ja jednoducho neviem byt bez pohybu...takze bud budem v pohybe,chudaa stastna...albo budem len sediet,priberiem par kil ale nič zo života...

simka111

Ja som teraz trocha pribrala..myslim ze to bude vtom ze beriem cierny zazrak az 3 plne lyžice .. je to v podstate sami cukor ale plny zdravia :D chcela by som zacat brat an pangamin ten ktory obsahuje omega-3,probiotika a prebiotika,,,nema s nim niekto skusenosti??????