Ako pribrat?

Nimo

No tak moja kamarátka ma s týmto tiež problém,, má depresie kvôli tomu aká je strašne chudá a že sa jej nedá pribrať...ako je pravda, že je chudučká, ale asi tak ako 99% modeliek...takže podľa mňa, pokiaľ nemáte zdravotné problémy kvôli nedostatku živín, poruchu stravovania alebo podobne, riešiť, že ste chudí je nepodstatné...stačí, keď budete jesť veľa syrov, piť veľa plnotučného mlieka a pravidelne cvičiť (pretože áno, cvičí sa kvôli chudnutiu ale rovnako aj na nabratie svalovej hmoty) a byť šťastní, že si nemusíte od svojich 14 rokov strážiť každé jedno sústo, čo dáte do úst, jesť to, čo vám nechutí, len preto, že je to zdravé a nízkokalorické a nútiť sa k cvičeniu, aj keď sa vám vôbec nechce a za každý pamlsok mať neuveriteľné výčitky svedomia....

jdpt

to ze si chudi nebude asi geneticke to je leo tvoj metabolizmus richli a berte to ako vihodu richlejsi stravis tiac toho za den mozes ziest

Adrienne_231

Treba veľa jesť a cvičiť :) Mám jedny tabletky, volajú sa CAPRAMILK. Kúpite to normálne v lekárni, je to lacné. Sú vlastne z kozieho mlieka, beriem ich cca 2týždne a už som pribrala 1kg za pomoci tohto všetkého. Uvidíme, ako to bude ďalej. Pá ;)

Návštevník 1

Ja (muž) mám 178 cm a vážim 60 kg. Takže ak máte problém s malou váhou tak vedzte, že sú aj horšie prípady. Tiež sa snažím pribrať, ale nedarí sa.

mlady

zdravim ties ma zujala tato tema rad bi som ties pribral no ja si mislim ze to mam v krvi otec je ties chucia osoba .. ale rad bi som par kilecka nabral . poradite mi .co sa tika stravi jedavam 3krat dene dakujem .. prepacte za gramaticke chibi ..

monica gazpio

Zevraj chuda, ta čo si sa zbláznila ? Pribrať 30 kg ? To by si mala 1 000 000 krát horšie problémy, lebo mať problém schudnúť je oveľa horší, ako pribrať, pretože chudých ľudí obdivujú a na tučných resp. takých, ktorí priberú pár kíl, hneď im vytýkajú, že nechodia cvičiť, a pod., čo nie je vždy pravda, pretože som v tom čase chodila cvičiť a aj som behala, (zničila som si kvôli tomu nechty z estetického hľadiska a strašne ma to irituje), a napriek tomu mi jedna známa povedala, že som nejak pribrala, či nechodím cvičiť, čo nebola a nie je pravda, lebo sa snažím cvičiť, ale problémom sú tie nechty. :-( Ľudia, ktorí majú extrémne rýchly metabolizmus sú oveľa odolnejší voči nádche, kašľu, či chrípke, ako tí s pomalým metabolizmom. P.S. K posilneniu imunity mi cvičenie ani šport nepomáha. Takže buď rada, že nemáš opačný problém, ktorý má 99 % žien.

bez_S

domcika: Si v poriadku alebo nejaké problémy áno je veľmi chudá ja mám 161cm a 52kg a som chudá a neviem si predstaviť tak málo vážiť na jej váhu a ide aj o stavbu postavy čo má mať 40 kg? sa spamätaj pokiaľ nie je neskoro...

domcika

ževraj chuda -
ja mam 171 cm a 50 kil a nikto mi nikdy nepovedal aka som vyschnuta alebo niečo..skor by som ešte prijala schudnut z brucha :D ty maš 57 kg a si mysliš že si prilis chuda? neboj sa niesi