Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

katka1402

dokonalost

držím palce :) čakám už len na tvoje výsledky, ak ti to zabere objednám si ich aj ja. určite takmer každý výrobok určený na bielenie zuby aj vybieli..len rozdiel je v intenzite bielenia, a dufam že za tie peniaze budem mať fakt fakt biele zubky z týchto pásikov. lebo inak by som si mohla kupiť podstatne lacnejšiu pastu.

dokonalost

tusan ake reklamy ??? dufam ze to neplatilo pre mna ,len som napisala ze som si objednala pasiky za tu cenu a ze verim ze pomozu ,mne je jedno za kolko si ich kupia ...ak si ich kupia iny je mi to jedno :/ len som chcela vediet ci tie pasiky niekto mal :/ fuck

dokonalost

katka 1402
odfotila som zuby vcera ked som zacala a odfotim po tych 20 dnoch ,,ked skoncim ,,tieto pasiky by malo vidiet rozdiel uz po troch dnoch tak som zvedava :* a verim ze to pomoze :)

system

ja som pouzival bieliacu zubnu pastu rembrand plus stoji cca 10 € vydrzala mi asi 3 mesiace a myslim ze trocha mi to vybielilo tak o 2 stupne, ale cakal som vecsi vysledok, no predsa je to len pasta zazraky velke som necakal, teraz si planujem kupit swissdent, vraj ma lepsie bieliace ucinky ako rembrand tak som zvedavi, pasiky som tiez rozmyslal ale nechcem do toho investovat az 50 € alebo 30 € na par tyzdnov... mozno inokedy neskor ano

Tusan

To: Katka

Je a nerad vidim ked ludia zbytocne vyhadzuju vela penazi za presne to iste co mozu kupit v inom eshope ovela lacnejsie...a tiez ked si tu pise ten clovek reklamy pod roznymi nickmi...ale to nebudem rozoberat radsej, jeho problem. Ja ludom len radim ako usetrit, vybrat si e-shop mozu sami :)

Vybrat si druh pasikov mozes napr tu:
-odkaz odstránený-

Tusan

To: Katka

Je a nerad vidim ked ludia zbytocne vyhadzuju vela penazi za presne to iste co mozu kupit v inom eshope ovela lacnejsie...a tiez ked si tu pise ten clovek reklamy pod roznymi nickmi...ale to nebudem rozoberat radsej, jeho problem. Ja ludom len radim ako usetrit, vybrat si e-shop mozu sami :)

Vybrat si druh pasikov mozes napr tu:
-odkaz odstránený-