Biele zuby

Príspevok v téme: Biele zuby
bruno12345

caute vsetci chcem mat uplne rasne biele zuby date mi nejaku radu? Nemusite mi hovorit ze si mam castejsie uyvat zuby (umyvam si ich 2x denne-rano-vecer) ale moc to nepomaha niesu skarede ale niesu biele a nemusite mi hovorit ze nech si ich dam vytrhat a nove lebo to je financne narocne nejake rady pls budem vdacny

katka1402

lucinelienka

a ktoré konkretne máš,kolko ťa vyšli, resp. skade si si och objednala? ja fest nad nimi uvažujem, ale neviem sa rozhodnuť ktoré, či mám už investovať do tých najprofesionálnejších,alebo stačia tie lacnejšie? a naozaj to naberá tú fakt fakt bielu ? vopred dakujem za odpoved :)

lucinelienka

Ja odporúčam jednoznačne bieliace pásiky CREST. Momentálne ich používam 6. deň a som maximálne spokojná. Viditeľný účinok za 4 dni...

barbie12

KATO11
Vidím že už radíš, takže mám otázku. Chcem ísť na profesionálne bielenie zubov k stomatologičke, je to síce troška drahšie ale vydrží mi to? Počula som rôzne názory, vraj to vydrží dlho, niekto mi zas vraví že po pol roku budem mať zúbky opäť rovnaké. Ináč s tou plombou na jednom prednom zube mám plombu (samozrejme svetlú) a môj stomatológ mi povedal že preto sa zuby nemôžu bieliť, zas iná stomatologička mi povedala opäť niečo iné. Takže ako to je? Môžeš ma informovať e-mailom? Ďakujem

katka1402

KATO11

prosím ťa, budem veľmi rada ak aj mne poradíš :) ja mám zuby také nažltlé ale samozrejme túžim po snehovobielych.. na akom princípe gunguje to pero ale pasta rembrant? za aký dlhý čas dosiahnem fakt biele zuby? ja už dlhšie zvažujem tie pasiky,ludia tu na ne píšu chvály, no som študent a bojím sa že vyhodím 50 eur za niečo, čo nebude mať veľmi vyditeľný účinok, prípadne že mi to nevybiely všetko rovnako ako si písala. ale snád sa to dá nasadiť tak, aby som nemala tento problém či nie?

KATO11

ahoj takze ..ano je potrebne aby si takto cistil zuby..teda ak ich chces mat zdrave....obycajna kefka vobec nestaci...vyciti len 60% plochy zuba..co je malo....ano jasne pasta je velmi dolezita....a posobenie floridov v nej ...cim dlhsie tym lepsie....:D

BK

Dufam teda ze poradis aj mne. Bol som u dentalnej hyginicky, ukazala mi ako spravne cistit zuby a hlavne medzizubne priestory ... dentalna nit a tie male medzizubne kefky. Potom som sa ale spytal ze kolko to jej osobne trva ... 15 min jedno kompletne vycistenie zubov a to je zubarka. Sak to je nehorazne vela, naozaj je nutne kazdy den takto kompletne cistit zuby? Nestaci klasicke umytie? A ked uz takto cistim, mal by som to robit s pastou alebo bez? aby fluorid neposobil pridlho ...

KATO11

je pravda ze privela fluoridov moze sposobit biele skvrny...ale myslim ze sa nemusis bat...aj ked uzivas pasty vody s fluoridom ....pri inych pripravkoch si davaj pozor a citaj navod...ale v celku si mmyslim ze je to ok....
bielu perlu nemouzivam a tak ti na to nemozem odpovedat..ale vsetkeho vela skodi....