Červene vyrazky alebo bodky na penise

-=panther=-

No stoho by som si vobec nic nerobil ja to mavam dost casto moze to byt uplne z hoci coho, napr. s upotenia alebo nejaka reakcia na daku potravu fakt ked su to len cervene bodky stoho by som si nic nerobil...

majki

Ahoj, aj môj manžel to mal pred pár dňami ale som si myslela že to chytil odo mňa, ale tu čítam o antibiotikách a tiež bol v tom čase chorý

melwin0

mam problem s mojim penisom...asi mam nejaku koznu plesen alebo co...mam taku trocha tmavsiu pokosku na penise a zo spodu penisu od vajec sa mi tiahne taky tmavy pasyk pokosky az po zalud :((..neviete mi niekto poradit??

to som ja

Inak, ja mam tiez take male cervene bodky na zaludi a trochu na predkozke... Zeby to bolo tou anginou... Antibiotika som nebral, ale bol som a som este trochu chory.

Kuki

WOW. :) Myslim, ze bol dobry napad tam zbehnut. Takze neziaduce ucinky alebo zla odozva na liek. Fuuuuha. Clovece, to mohlo skoncit aj horsie. :) Daj vediet ako si finalne skoncil.

peter004

takže som dal na vaše rady a išiel som doktorke. takže je to reakciou na antibiotika, v črevach sa mi pomiešali nejake kvasinky či čoto , jednoducho som mal tie antibiotika silne (nebolo to alergiou ale vedlakjšími učinkami), teraz mam 2 masti, nejake lieky, probiotika, týžden PN a daľších 6 týždňov doliečovanie....
takže tak

bioman

Kuki

Ak to opucha a boli tak doporucujem okamzitu navstevu doktora. Nenatieral by som to nicim, pretoze pouzity liek moze skryt niektore priznaky a znemoznit spravnu diagnostiku. Moje doporucenie: Hanba, nehanba... sup doktorovi. Predsaj je to len dolezity organ a skoda by ho bolo znefukncnit. :)

peter004

tak poznatky z dnesneho rana :)
zalud je posiaty tymi cervenmymi vecami, mam taky pocit ze ma ani neboli ale predkozka z vnutornej strany akosi opuchla a aj to trochu bolí. som rozmyslal ci by som to neskusil natret framikoínom, ale nieco keby ste mi poradili skusit, este predtym nez pojdem doktorovi...

Kuki

Ano, antibiotika mozu poskodit prirodzenu mikrofloru. Potom sa bohuzial lahsie spustia rozne mykoticke ochorenia alebo plesne. Tak ci onak, ak to neprejde hybaj k doktorovy. Ked sa to tam usadi, tak sa toho tazko zbavuje.
BTW: Keby bolo tak teplo ako pred par dnami (36-37), tak este poviem, ze mozes byt zapareny.