Červene vyrazky alebo bodky na penise

Pekne

Dobrý deň potreboval by som radu z ničoho nič sa mi objavili červene bodky/výrašky na penise .
Mal som sex ale s ochranou stalo sa mi to prvý krát za každú radu dakujem

Asdf14

Ja mam 14 tiež som si to všimol ale iba na koži penisu (predkožka) dôkladne som si to aj natieral ale nepomáhalo to potom som to začal riešiť najprv som si to zisťoval na internete či to náhodou je normálne a s radosťou vám oznamujem že som si prečítal asi 20 stránok o týchto vyrážkach alebo skôr bodiek a oznamujem vám že ak ste v období puberty ako ja je to úplne normálne nemusia to mat všetci ale je to častý neproblem, môže to spôsobovať práve buď pot pri aktivite alebo zla hygiena ak máte viac než 20 rokov no ak ste prešli pubertu radil by som vám navštíviť kožného alebo urologa

Holdy

Caute, ja som mal ten isty problem, ked som sa kupal v bazene v Egyte, ale aj na na plavarni v KE, v Egypte som si to vymocil v mori a v KE som si to natrel Framykoinom a v oboch pripadoch to za par dni zmizlo

help_me

Zdravím všetkých.
Na konci žaluďa kde je najširší mám skoro po celom obvode veľa malých červených bodiek (vyrážok). Spozoroval som ich už dávnejšie ale nemiznú. Nejakú masť alebo radšej kožný/urologický lekár?

Tomas272829

Mám 12 včera som mal búrlivý sex a od vtedy mám fľak na žalúdi . Môj penis má len 9cm tak neviem či to nebude tým

render12

dobry večer mam na žalud asi dva tyždne červene vyražky (flaky) prosim pomoc neviem sa zbavit ked som bol v praci na ubytovni tam som sa osprchval a hned po pol hodine som si to všimol prosim poradte mi jak sa stoho zbavit dakujem :)