Červene vyrazky alebo bodky na penise

dambldoor

Ja mam na spodku oenisu niake male biele betky vobec sa needaj nahmatat a vyzeraju ako husia koza..poradte co je to?

hanba

ja mam na penise bodky ako husia koza a neviem co to je, uz to tam mam velmi dlho ale nerobi mi to problemy. sex som nemal

orochimaru2

ahoj pozeral som si dnes rano penis a mam tam take mensie dve zelene skrvny a nejde to dole mydlom , ani alpou , neviem si s tím rady , moze mi niekto pomoct ?? nevies ci s tim nema nejaku suvislost plavaren , lebo pred navstevou plavarne som to nemal , prosim o radu , dakujem mnohokrat :)

na nič sa nehrám

Zdravim chlapi ja som počul že tie bodky sú s toho že žalud je citlivý a podráždený a stoho sa to vyhádže.Napr.hygiena pri sexi,špinavými rukami si chytíte penis alebo atd nestresujte ja som to mal tiez do 2 dni to zmizne.

neobejk7

neviem či to mam pysat zrovna sem a som dost vystresovany mam taktieš červene bodky na ehm.žaludi a dost červeny celi zalud a okolo penisi ked som sa oholil same male pupačiky skoro aš po pupok higienu dodržiavam kupil som si antibakterialne mydlo a neviem... poradil by mi niekto prosim strašne surne!a laskavo nepište kto ma ake chby v pravopise nikto nieje dokonaly a nekontrolujte mna ako pyšem :D:D:D prosim vas odpište mi na neobejk7@azet.sk Dakujem ak sa niekto najde velice moc pekne DAKUJEM srdečna vdaka VOPRED