Červene vyrazky alebo bodky na penise

Siminko23

Zdravím.mam tiez problem.tiez mam fľaky na žalúdku ked ho stiahnem ,červene fľaky a pupaciky.a je aj dost sucha predkožka.raz som skusal nemať sex s partnerkou a bolo to lepsie.bolo tam nieco zbadat ale fakt minimum.teraz to je horšie.a skusal som vsetko.aj canestem a nic

eric13

zdravim vas,už asi 2 mesiace mam na žaludi červenu bodku a nechce zmiznuť,skušal som kanesten aj som ho močil v repikovom čaji a nič..ak tu je nejaky lekar čo mi poradi budem rad.dakujem

Halp

Cavte mám len 15 rokov a pod zaludov mám take malé biele botky vidno och iba ked stiahnem predkozku,neviem čo to je,a bojím sa to povedať rodičom poraďte mi či to je vazne a čo mám spavit aby to zmizlo prosím poraďte ďakujem :( ps: nemal som este sex

Vinny

Ja som mal tiež problem s tým a pomohla mi GUARANA.. berte ju aspon 1 mesiac, rano 2 tabletky a budete mat po probleme ;-)

Ponaučený

čawte chalani mam 16 rokov ,ja som mal červene škrvrny na penise asi 5 až 6 mesiace ??? uz sám neviem . čo vam na 100% pomôze je obyčajný canesten krem cena je 4,55€ to vam pomôže ,penis vas nebude tak svrbiet,paliť atd. No nečakajte hnet zázraky ja som to pouzival pol roka a prešlo to až teraz !!! aj ked vam to prejde tam si kupte ešte jeden canesten krem a mesiac si to ešte natierajte tym padom budete mat 100% istotu ze sa vam to nevrati !!! a hlavne si uvivajte stale penis!!! čo bolo pričinou ??? jednoznačne pohlavný stik !!! poradim vám nikdy sa nenechajte zlákat!!! hlavne nemajte sex s niekym koho nepoznate atd lebo potom budete plakat ja som plakal ja !!! Ja mam ponaučenie do konca zivota ze nie je piča jak piča!!!

karol123

cervene bodky su stoho ked si honite alebo sexujete ked je suchya tak je zalud podrazdena, nemalo by to byt nic vazne len si vtedy umivajte poriadne s detskym mydlom

deker12390

Dobry vecer,chcel by som sa spytat uz davnejsie sa mi objavuje vyrazka pri koreni penisu, raz som si ju vytlacil asi pred mesiacom a odvetdy nemam s nou pokoj stale sa do nej vracia a je aj taka vacsia, skusam si to zasušiť alkoholom ci niecim podobnym ale nevelmi pomaha, ked viete nieco poradte

jogo

Zdravím , poprosim pomoc stalo sa mi to samé na zaludi mam cervene fľaky uz asi tri ttyzdne ako sa toho zbavim ? Milujem zeny a nechcem sa hanbiť uz viavec prosím porate mi mi som zúfalý a lekára nechcem navstivit to urciurcite nie 106majo@azet.sk bbudem vdacny za každú radu ..!!! Ďakujem