Červene vyrazky alebo bodky na penise

arton

ahoj ja mam ties cervene vyrasky na zaludi hlavne okolo tej dierky a mam penis taky drsny a citlivi na dotik pomozte mi aku mast si kupit? a este mozem si to umyvat sprchowim geloM?

mduch

Vsetkum mozem poradit na tie cervene bodky Fungicidin. Zarucene pomaha. Treba to len dobre vtriet a cervene bodky zarucene zmiznu.
Fungicidin je dobry tym ze nezatazuje sliznicu.

tom

aj mne sa to objavilo niekedy po pohlavnom styku a tiez som si myslel, ze je to asi reakcia na latex, su male, je ich zopar, boli aj na predkozke (tam to skor vyzeralo , ako by bola zapalena, ale to do dna preslo), ale na zaludi este bodky mam, vobec nebolia, nie su moc vyrazne, ale predsa len je to neprirodzene a ziadne antibiotika som nebral, akurat sa v poslednom case "prejedam" (1 denne) roznymi vitaminmi...

skoda

ja som bol u doktora s tym a povedal mi ze je to zo zaparenia dal mi mast a zacalo sa to stracat kupil som si protein atd a zas sa to objavilo idem tam aj dnes potom n apisem ako mast sa vola triamcinolon ale obsahuje antibiotika tak neviem

o.o

no mne sa tiez vyhodili na zaludi take cervene bodky uz druhykrat po pohlavnom styku s prezervativom...nesvrbia nebolia, nijako ma neobtazuju,len tam proste su...neviem mozno to je reakcia na latex ale niesom si isty..ked som to mal prvy raz, po par dnoch to preslo tak som zvedavy