Červene vyrazky alebo bodky na penise

tono wrs

Pánové,nerobte z toho paniku,niekedy fakt stačí chytit kľučku od dverí po nejakom kentusákovi,šáhnuť si na cicinu a už si týždeň nezatrtkáte ale na šťastie existuje CANESTEN krém,je voľnopredajný a stojí asi 4 ečka.Ráno,večer umyť vysušiť,namastit a za pár dní je pokoj.Prajem čisté pucky bez otravných vyrážok.Zdar.

heno52

Mne sa objavili na zaludi take cervene skvrnky alebo skor bodky. Nebudem rozpisovat ze ako som sa k tomu dostal ale mne pomohlo telove mlieko Easy milk. Je to cisto prirodne. Natieral som si zalud rano a vecer. Za tri dni bodky zmizli. Easy milk najdete na eshopoch.

expresko

Čauko, nechodíš náhodou na verejné záchody alebo tak? Mne sa toto stalo ked som si v Kauflande alebo v týchto väčších obchodoch chodieval posedieť na veľkú potrebu na toaletu počas nákupu. Odvtedy sa veľkým oblúkom vyhýbam verejným záchodom

kôliOstatnýmMámVyrážky

Čaute mám 14 rokov, pred pár hodinami som bol na kúpalisku, vrátil som sa domov a všimol som si také červené vyrážky s fľakmi na žaľudi, prosím pomoc,
nikdy som niečo také nemal, 100 % je to kôli tomu že som bol na kúpalisku, a boli tam skurvený smradlavý, špinavý degeši, a od nich som to dostal, prosím pomoc, mám chuť ich zabiť, kôli ním ja dostanem toto, prečoooooooooooo
Prosím pomoc neviem čo to je.. Nechcem to riešiť s ostatnými.

anonymnyman

Dobrý deň mozem používať fenistil gél na Malé červené bodky na žaludi a vnútornej ploche predkožky , tieto bodky svrbia

83peter83

Asi 3 tyzdne mam flak na zaludi, objavil sa po sexe s kondomom. Neboli nesvrbi nezvacsuje sa ale nechce zmyznut. Pouzil som framikoinovu mast a trochu to zbledlo ale to je vsetko. Co to je?

Brad

Ahojte, dufam ze mi niekto poradi. Na zaludi a predkozke sa mi objavili červene flaky, mam to uz asi 3 tyzdne, nesvrbi to, nepáli, neboli. Bol som aj u kožnej a tá mi dala na to masť ale nepomaha to. Flaky sa zväčšia pri erekcii a maju hladky povrch, inak ich vidiet ale slabsie. Dakujem za odpoved. :)