Bulímia,anorexia

Alternativa

A ak ste vo faze, ze Vam prekaza vlastny dotyk v sprche, tak si nechajte tiect prud sprchy na seba a hovorte si, ze voda zmyva vsetko zle, vsetky negativne myslienky. Ono sa aj toto bude pomalicky menit, upravovat.

misha

Zuju, ja som včera vďaka večernému sprchovaniu dostala krízu...Psychologička mi ráno napísala, že sprchovanie je príležitosť vidieť svoje telo..no, nebudem to tu rozoberať celé, len som Ti chcela povedať, že dnes som urobila podľa jej slov, pri sprchovaní som sa pozerala pred seba...a žiadne slzy neboli, ani myšlienky na zomretie...Tak skús...nepozeraj sa na telo...umyť sa dá aj tak dobre, neboj:-)

zuju

Alti ja stagnujem niekolko mesiacov, k tomu na terapii preberam znasilnenia, kopec ludi okolo mna umiera na rakovinu, ja uz cerpam posledne sily

misha

A mám vám povedať, že som stretla odborníčku:-) Ale skôr by som povedala, že ona stretla mňa, nie ja ju, pretože ja som hľadanie odborníkov už vzdala...Sice nemá špecializáciu na PPP, ale ja si myslím, že je to jedno. Aj tak sa ten problém s jedlom netýka len jedla. Toto som si nikdy nechcela pripustiť, neverila som tomu, (začala som tomu veriť až od tohto útorka, kedy som mala terapiu), pretože stále mi záleží na tom, čo jem, koľko priberem, ale otázka je PREČO? No, a tam je môj problém. Môj problém nie je len jedlo. Treba riešiť príčinu, nie dôsledok....

Alternativa

Ty brdo,si Ty ale kockacka, nasa Zuju :D. To ma tesi, si sikulka. A vies, s tymi snami...kolkymze ludom ich splni nejaka telka? No, my si nase male snicky aj velke sny musime plnit same.