Bulímia,anorexia

zuju

som ale idem umyt riad a pomaly spat, bojim sa ist sprchovat lebo sa musim zasa dotykat a vidiet sa vf zrkadle, a zrala by som

zuju

no a po celych rukach a nohach mam modriny vcera som vposilovni nevymerala zeleznu tyc na jednom stroji, hrozne to boli su napuchnute obidve pistaly

Alternativa

Rita,
ja som z BA. Zaregistruj sa a mozeme niektore veci rozobrat v maili. Mozno najdeme nejake riesenie, odbornu pomoc. Zatial ale o Tvojich dg vela neviem, asi by bolo lepsie cez mail. A dnes vecer su tu fajn dievcata, mozeme sa porozpravat. Teda dufam, ze Mishka a Zuju neodisli. Huhuuu, babenky, ste tu?

zuju

co mam nove Alti, dnes rano pisala som Weji a Gabine ze by som najradsej znova zvracala, lebo uz nevladzem. ed som prisla domov a videla Bailando, zacala som velmi revat. Aj ja by som mala sen- vstat a nebat sa jedla, chlapov... dotknut sa brucha / ved to poznas nechcem to tu rozpisovat/, teraz som prisla z divadla bola som na Durovcikovom Gaspe, trosicku ma to nadchlo ako ti jeho tanecnici makaju urcite to maju tazke a nevzdaju sa. Stretla som nachvilu aj mojho byvaleho spovednika z kostola, jedna rodina z kostola ho tam pozvala tak som sa potesila

rita

velmi pekne dakujem ,ze sa unuvate mi odpovedat-ste niekto z BA? viete o niekom kto by mi pomohol na tejto strastiplej ceste? myslim nejakeho teda odbornika...stacionar?? a ako vobec prezit dnesny vecer? zajtra?

Alternativa

Fajn, Mishka a napis dievcatam, ze si stretla odbornicku, ktora je ina, ako ta predtym. Urcite sa potom zamyslia, ze ak sa liecba neposuva dlhodobo k lepsiemu, treba uvazovat o zmene odbornika. Je LEN pomocnik, ale velmi dolezity.