Bulímia,anorexia

mayqua

Ahoj, mám 22 rokov a od 18 trpím PPP, začalo sa to anorexiu, kedy som sa totálne vyhladovala, ale to sa donekončna vydržať nedá, a tak som prešla pomaly ale isto na bulímiu, ktorá ma drží až doteraz, občas mám obdobia anorexie, ale len tak mesiac možno a zse som spať v bulímii. Som z toho viac než zúfala, chcem sa z toho dostať, chodím aj k psychiatričke, ale veľmi mi to nepomáha...bulímia mi niči život, zobrala mi všetko, nechcem aby mi zobrala život...prosím poraďte mi...a hlavne PROSIM, potrebujem niekoho s kým by som sa o tom mohla rozprávať, tak ak niekto ste ochotný, napíšte mi prosím mail, budem čakať a dúfať, že mi niekto pomôže...ďakujem

píšte: mayamibee@gmail.com

tigrinka

Ahojte. Citam, citam, citam.. No je to velmi dobry pocit vediet, ze niesom v tom sama:-) hoc s tym chcem neskutocne skoncit, ale neda sa.
Ked som mala 14, tak som sa vrutila do anorexie vplyvom "zdravej stravy" a pohybu, koly tomu, ze som mala velku nadvahu. Asi rok som sa drzala a nabrala zopar kil naspat, lebo odjakziva mam nieco s travenim, velmi rychlo priberam.. No a potom som zas spadla do bulimie... Zo zaciatku to nebolo az take caste.. ale cim dalej, tym je to horsie... Naozaj z toho nevladzem a viem, ze mi nepomozu ani doktory.. Tych som uz absolvovala dost..

Chcem sa spytat, existuju nejake sedenia medzi babami tu niekde v BA?

Ak nie, tak co spravit take "sedenia" mozno obyc. stretka pri kave a navzajom si dodat odvahy atd?

wyllka

dobry den,

rada by som Vas oslovila s prosbou o spolupracu. pracujem na diplomovej praci " Vplyv anorexie a bulimie na kvalitu zivota adolescentnych dievcat" s vyskumom pomocou dotaznika kvality zivota. pomocou neho by som chcela zistit ako sa VY citite a vnimate kvalitu svojho zivota, zdravia, partnerstva a dalsich oblasti v zivote. ake su Vase plany, radosti aj starosti.

bola by som velmi vdacna, ak by ste mi s mojim vyskumom pomohli vyplnenim anonymneho dotaznika (cca 26 otazok) - bez problemov to moze prebehnut len vramci emailovej komunikacie, teda Vas to nejako nezatazi. hotovu pracu som prislubila do kniznice ANABELL, preto dufam, ze bude prinosom, alebo aspon zaujimavym citanim. Ak si teda najdete cas a chut dajte mi prosim vediet na wyllka@gmail.com

vopred dakujem, Dominika B.

cat

Ahojte. Mam otazku.. uz asi rok sa stravujem,povedala by som,nie velmi normalne. Mam stavy kedy skoro nejem a potom stavy ked sa prejedam.Uz to nechcem,ale neviem to zastavit.Mojim snom je schudnut,tak sa o to stale pokasam,ale ako vidite nedari sa mi a frustruje ma to.Mam to povedat lekarke? alebo co mam robit?

Patuska01

ich-dakujem ti za to ze si na mna reagovala,uz to nieco pre mna znamen:)
Dneska som povedala mame ze chcem ist ku psychologovi,lebo som si uvedomila,ze tie problemy ktore mam mozu pochadzat z detstva....nevies mi nahodou poradit nejakeho psychologa?dopredu ti dakujem:)