Bulímia,anorexia

magdul

ahojte.......prosiim....potrebujem sa porozpravat o tom s niekyym....napiste mi na pokeci na nic megi237...dakujem...

Zuz1anka

DGB:
a ty si vravis dospela zena? Ved mas nazory ako male dieta. Po celom svete tisicky zien bojuju s touto zakernou chorobou ktora nici aj ich rodiny. Umieraju na nu dievcata ktore len chceli ist za svojim snom. Si tlsta? No a co? Si snad modelka? Aj ja som bola tlsta. Sedela som v kute ako ty a lutovala sa. Hanbila som sa ist na kupalisko v plavkach hanbila som sa obliect a hanbila som sa ist po meste v kratasach. Potom som raz dostala od zivota po facku. Hrozne bolavu a necakanu ale predsa. A vtedy som si uvedomila co vsetko som stratila ako som sa obmedzovala pre nic. Ty si myslis ze vzhlad je vsetko? Ano je. Pre povrchnych ludi. Kedze si zakomplexovana vnimas len ich. Vnimas to co ti ublizuje. A evidentne sa v tom rada "clapkas" a ak si toto precitas ocakavam skaredu reakciu na prispevok. Nesnazim sa ta zhodit. Snazim sa ta zobudit. Mas priatela. Mas milujucu rodinu. Preco je to tak? Pretoze si tlsta, skareda a neviem co este vsetko co si o sebe myslis? Asi nie. Tvoj priatel ta lubi taku aka si. A nemylsim ze chces ludom okolo seba ublizit. Vyhras jedine tak ze sa vschopis a zacnes cvicit, zdravo jest a hlavne zemnis pristup k sebe samej. nebude to zo dna na den ako by sme si vsetci predstavovali ale to ze budes sediet na zadku a lutovat sa ake si ty chudatko zakomplexovane ti nepomoze. Nikto ti nepomoze. Pomozes si len ty sama. Takto zijeme kazdy jeden. A ver ze nikto si so sebou nevie rady. Kazdy bojuje. A nikto neprihliada na ludi ktori sa lutu a nic pre seba nespravia. Kazdy ma totiz dost problemov so sebou samym. Nikto nie je dokonaly. Ani modelky. A je len na tebe co si z tohoto mojho monologu vezmes. Ci ma posles niekam a budes sa dalej umarat alebo to aspon vezmes na vedomie. Drzim palce.

DGB

ahojte,viem,ze to co teraz poviem,tu nechcete.... ALE chcem mat anorexiu... chcem mat tu chorobu a byt stihla-nehanbit sa za seba. Ziadne diety mi nepomahaju,skusala som aj tabletky,no nevidim ine vychodisko,len dostat anorexiu a potom to uz pojde samo. Som dospela zena,ktora sa hanbi sama pred sebou-nie este pred partnerom a rodinou. Som zakomplexovana? HEJ som-no a ? Nenavidim sa.Ako dostat anorexiu?

[zruseny3]

najst odbornika a naucit sa pravidelne papat... Bojovat a bojovat, nevzdavat to... Ak padnes raz, nevzdat to. Zacat znova...

Didlinka1

Baby mám anorexiu:(( a neviem pochopiť:( ze:( absolútne nič nejem a v priebehu týždňa som strašne vela pribrala:( vôbec ale vôbec to nechápem kedže absolútne nič nejem:( poraďte mi prosím čo robiť:( tabletky na chudnutie mi vôbec už nepomahaju :(( prosiim :(( poraďte mi ak niečo viete :(

kyblik.

doodie, jasne ze ironicky :)) obcas (dost casto obcas) ma taketo otazky vytacaju a uz mi nedalo nereagovat =/
idem si dat ibuprofen :))