Bulímia,anorexia

EVILinCAGE

Ahojte baby, pisem o vas bakalarsku pracu a potrebovala by som vyplnit dotazniky...Mohli by ste mi s tym prosim pomoct? Ak by ste boli ochotne ho anonymne vyplnit prosim skontaktujte ma na hifloleos@gmail.com a ja vam ho obratom poslem na vyplnenie. Velmi pekne dakujem :)

pytam sa

tak preco potom vchadzas do fora kde sa riesi anorexia a bulimia? ci len tak si nam prisla povedat ze ty zjes len jogurt? :)) tesime sa s tebou ale skus si ho rozdelit na 2 dni radsej

thinbekyna

presne tak, kazdy clovek si sam vybera ako bude zit..ja som si vybrala pro ana aj ked si kazdy mysli ze je to anorexia nie je, za den sice zjem napr. jagurt a nejaku kus ovocia ale jem nie je to hladovanie..moje telo sa na to zvyklo :)

petra002

čo vam tu mece? co tu riesite? kazdy clovek je iny a kazdy si vybere ako si znici zivot...je to kazdeho osobna vec...clovek ktory je mentalne chory uz nikdy sa uplne nevylieci

LAUDUN

algifen: Moja sestra bola v Pezinku. Ak ti mozem odporucit, tak tam chod...su to sice 3 mesiace, ale zvladnes to. Aspon ta to nasmeruje správnym smerom a potom bude len a len na tebe ci v nom budes pokracovať. Moja sestra mala anorexiu a velmi jej to pomohlo...Bojovala s nou 3 roky a teraz sa nemoze pozerat na fotky z toho obdobia. Bolo to tazke aj pre rodinu, ale spolocným bojom sme to zvladli...a teraz sme konecne vsetci stastní. Tak hore hlavu a smelo do toho....drzim palce

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evalacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)

evalacho

Ahojte, tymto sposobom by som sa vam chcela prihovorit resp poprosit ci by ste sa nechceli anonymne antropometricky zmerat. Vedeli by ste presne ako sa vase telo vyvija, kolko percent tuku mate, ako by vase telo malo vyzerat na vas vek..pracujem na diplomovej praci Antropometricke ukazovatele pri PPP. Vase mena nebudu vobec pouzite, a praca bude zaslana do Anabell Bc. Viere Jamriskovej, s ktorou som komunikovala. Vysetrenie je zadarmo a neboli :) trva nanajvys 15 minut. Prosim ak mate zaujem ozvite sa mi na mail: evelacho@gmail.com
Dakujem vam vopred :)