Bulímia,anorexia

livenka

vy ste si tym nechutenstvom tiez presli dostat sa z tej choroby je obdivuhodne ale spolu s vami to dufam zvladnem

misha

A ja som taká, že "jedným uchom dnu, druhým von", hoci viem, že sú to správne a účinné rady... stále sa bojím urobiť "zmenu".

Alternativa

Ano, stala aktivita, pohyb nielen fyzicky ale aj v duchovnej rovine, zamestnat mysel - to je najlepsi liek na VSETKY choroby. A tato liecba aktivitou funguje. Ale zase si ustraz, aby toho vsetkeho v praci nebolo privela. Mame predsa svoje limity...

Arweena

ahoj livenka:)
ja som dostala hadam uz milion rad..ale vsetko si musis uvedomit sama a sama aj chcieť z toho von. Ale to si isto uz tiez počula

Alternativa

...a Ty Livenka, zacni co najskor nielen pocuvat, ale aj konat :D. Hoci pocuvat inych je ten spravny zaciatok. Oplati sa, to Ti povedia vsetky zdrave dievcata.

Arweena

Ahoj Alti:)
no ja mam teraz dost tazke obdobie, ale je pre mna lepsie ked ma naplno zamestnava praca, aspon nestiham mysliet na hluposti..

livenka

je dobre ked sa chcu take mlade dievcata zmenit ako ja haha no mnohokrat sa to nepodari a ja to chcem sama od seba preto tie rady pomaly prichadzam na to ze to nieje len o postave a chudosti napisat moj pribeh