Bulímia,anorexia

janka

mám strašný odpor k jedlu...ked som však hladná stačí mi jeden hryz a mám hned plný žaludok...a ak náhodou sa stane, že mám na niečo chuť, ked to zjem cítim sa na prasknutie a niekedy sa idem vyvracať, ale to len strašne málokedy...neviem čo mám robiť

veny5

Cica_mica: Si normalna?! Asi nie, ked davas link na taku primitivnu stranku. Tu chodia baby, ktore by sa chceli zbavit tej pliagy. Tak si daj laskavo pohov.

Alternativa

Dobry pitny rezim, pravidelna strava 5x denne, viac cerstveho ovocia, zeleniny /desiata, olovrant/. A zacni male mnozstva, lebo zrejme si dost "vyhladovana". Musis sama zistit, co Ti "sadne" a co nie. Inak, pozri si obrazky vyhladovanych deti napr.v Afrike. Co vidis? Kosticky a nafuknute bruska. Je to sprievodny jav pri znefunkcnosti travenia dosledkom hladu. Ach, tie deticky by tak radi jedli...

livenka

arwie drzim ti palcek ja som sa nikdy neprejedala no len mi nejak nechuti teraz jedavam ako pride 2..3krat do dna

livenka

sa dobre s vami keca naozaj treba sa rozvijat duchovne a vazit si zivot len mi prosim este poradte nieco na nafuknute brucho dik ja to dokazem

Arweena

mňa najčastejšie ťahalo sa prejesť a vracať keď som sa nudila alebo sa s niečim trapila a bola v strese..nie som z toho von, ale tie intervaly su podstatne dlhšie. dufam ze raz nebudu žiadne