Bulímia,anorexia

jaja

no takze ako si sama pisala ostatni si nemyslia,ze si tucna,len tebe to vadi...preco?dopln vetu...vadi mi,kolko vazim,pretoze....

adrianka

psychicky som na dne! ked si uvedomujem ako to jedlo ide nazmar potom je mi este viac zle! naozaj chcem vazit 52kil, a to bez srandy. no stale jedlo premoze volu! idem sa z toho scvoknut! co mam robit??????

jaja

aha uz si mi odpisala skor ako som polozila otazku,ze ako sa citis:D
klasicky priznak...pocuj,ty si musis teraz uvedomit,ze nechces zomriet,ale zit.vahu mas uplne v poriadku,urcite kazdy vidi,ze mas peknu postavu,len ty nie,moja,lebo teraz vdaka chorobe mas klaply na ociach.a uvedom si tiez,ze ty chces ZIT a nie zomriet,vsak?inak by si nepytala pomoc,co je inak velmi dobry krok,som rada;D

jaja

vies adrianka....anorektika su lieky,ktore sa uzivaju v krajnom pripade...nemyslim si,ze tvoj stav by ich vyzadoval,je to len tvoj subjektivny pocit...a okrem ineho maju kopu neziaducich ucinkov a stimuluju centralnu nervovu sustavu,pricom kazdy takyto zasah je dost skodlivy...kolko mas rokov?

jaja

adrianka...klasicke priznaky bulimie...takze ANO a com skor si to priznas,tym lepsie...a vahu mas uplne v poriadku,cize si stihla...ako dlho to trva?

adrianka

ANOREKTIKA potrebujem aby som stratila chut napchavat sa! uz nevladzem ale chut je silnejsia! musim ich dajako zohnat.........