Bulímia,anorexia

jaja

ale ide moja....vyborne,som rada,ze aspon o krocik postupis dopredu.budem rada ak sa zacnes zbavovat zavislosti a budes sa citit lepsie uvidis;D

adrianka

asi sa porozpravam s kamaratkou o tom. ale ona mi nepomoze v tom.ja totiz az prilis chcem schudnut!to proste nejde!

jaja

adrianka...ale aj keby takymto sposobom schudnes,tak ak potom zacnes jest,vsetko sa ti bude rychlo ukladat do zasoby ako tuk-tj jojo efektom priberies viac ako si povodne mala...a do konca zivota zvracat nemozes
je vela inych ciest k stihlosti,podla mna tebe sa jednoducho paci byt anorekticka,mozno si myslis,ze je to in,ale nie je-je to choroba-mohla by som ti o tom rozpravat ja,Mishka,Gabina,Forever a kopaaa kopaaa dalsich,ale ty nas nepocuvas

adrianka

ja neviem,ale niekedy mam sebatryzniace sklony...prezieram sa. ale keby to tak islo opacne ze nebudem jest,,,je to zlozite no citim sa nesvoja v tele ake vlastnim. chcem byt LEN O 5 KIL STHLEJSIA!

jaja

chces mat anorexiu?to nie je podstatne,nebudem ta v tom podporovat,naopak-chcem ti pomoct,nerob to,pred cim sa takto branis-stalo sa nieco co ta k tomu priviedlo?ppp je totiz nieco akoobrana pred vonkajsim svetom

jaja

a este ta chcem upozornit,kedze ti evidentne nie je jedno ako vyzeras...kedze neustale vracias,dostava sa ti zaludocna kyselina do pusy a rozpusta ti zubnu sklovinu tj sa ti rychlejsie budu kazit zuby a ak to bude trvat prilis dlho,tak budu vyzerat uplne inak ako teraz...

jaja

musis zistit preco si zacala chudnut,aky bol impulz k tomuto kroku,ktory ta k tomu dohnal?a uvedom si,ze bulimia nie je tozmar,ale choroba,ktoru treba liecit

jaja

nie,netrpim....mala som anorexiu,ale dostala som sa po rokoch z nej.
nie su stihlejsi,to nie je pravda,mas uplne normalnu vahu,skoda ze takto si nicis metabolizmis,mohla by si byt stastna.chces sa z toho dostat?tak ja odporucam navstivit odbornika,alebo prinajmensom sa aspon s niekym z realneho sveta porozpravat o svojich problemoch,hm?da sa z toho dostat,ver mi