Bulímia,anorexia

ivana178

no problem s vracanim nemam to mas pravdu.boli ale uz aj take casy ked som o tom dost vazne uvazovala.ked si precitas nejake priznaky o anorexii tak som si tam nasla zhrua polovicu...tak uz ani ja neviem ci som ci nie.no na moju vysku je pravda ze vazim dost malo.mas nizke BMI-17,2.je to stredne az vysoke zdravotne riziko

ivana178

no problem s vracanim nemam to mas pravdu.boli ale uz aj take casy ked som o tom dost vazne uvazovala.ked si precitas nejake priznaky o anorexii tak som si tam nasla zhrua polovicu...tak uz ani ja neviem ci som ci nie.no na moju vysku je pravda ze vazim dost malo.mas pocit ze si stale tucna,vydrzis byt hladna a radsej sa od hladu napijes vody alebo si zapalis aby ti presla chut do jedla?jes malo?ak ano tak to je zopar z tych priznakov

lencok1

ivanka prosim ta a co som potom ja sakra? ale ja nemam taky pocit ze by som bola daka anorekticka predsa, ved ja sa viem poriadne najest a podobne, akurat ze cvicim a mam vela pohybu, ak nemas problem s vracanim tak potom sa nemas coho obavat

ivana178

ahojte,pisete vraj mame vyhladat lekarsku pomoc.moja doktorka mi povedala ze som anorekticka.mam 168cm a 49,5kg.vynadala mi vraj si za to mozem sama a ze ked nezacnem jest budem mat zdravot.problemy a nik mi nepomoze.tak som jej podakovala a odisla.ja som si ale neni toho vedoma,doktorka to usudila len ked ma zbadala.som zvyknuta jest velmi pomaly a tym sa nedari pribrat.ale mam pocit ze zacinam chudnut viac a viac a nedari sa mi pribrat.zda sa mi ze ma je furt dost a ze by cosi mohlo ist este dolu.som anorekticka?prosim napste mi niekto ci ano

lencok1

baby ja mam 167 cm a 48 kg, nikdy som nemala problem s jedlom, ale podla toho co tu pisete jeto asi nizka vaha na moju vysku, lenze ja som taka drobunka, mam drobne kosticky, cize asi je to v poho, jest mi chuti takze asi to nie je problem, len ma to torsku zarazilo

coze?

Baby ktore poznate mishku z tohto fora, je pravda ze tu liecbu vdzala?Ja tomu nemozem uverit.Tak sa snazila bojovat spolu s nami,co sa stalo?

sidney

Mne pomohlo ze som si nasla robotu, inac by som tiez iba cele dni prevracala. Teraz len vecer . Dobru noc a vela sil do dalsieho dna :-))

...

citim sa ako 100-rocna starena...nevladzem zit, dychat, boze preco sa jedno rano nemozem zobudit z tohto zleho sna? Toto nie je zivot, ale trapenie!!! 5-6 krat denne zvraciat, 8 rokov!!! uz nevladzem, keby som vedela, ze smrt bude pre mna vykupenim, tak nevaham ani sekundu :(. Dobru noc...