Bulímia,anorexia

melissa

dnes som 3x krat zvracala..,vzdy som mala chut prejest sa..vzdy mi hlasok hovoril-ved si daj aj toto aj hento..aj tak to pojds vyzvracat..
ludia..nevladzem...:(

gabina

monnikaaaaa,
manipulovať jedlom a tým súčasne manipulovať ľuďmi - to je presne Tvoj postup, ako si získať uznanie.
Ale to, čo sa snažíš ponúknuť, je len veľmi dočasné. Áno, ľudia pochvália peknú a súmernú postavu, avšak nemyslím, že je to to jediné, čo chcú na Tebe vidieť a čo si na tebe všímajú. Postavu, kilogramy, chudnutie - toto vidíš len Ty a toto je smrteľne dôležité len pre Teba.
A neverím, že netusšíš, že sa ničíš. Neverím, že Ti nebýva zle, že Ti občas nebúši srdce, že sa Ti nekrúti hlava a že nemáš sucho v ústach. Neverím, že nevieš o tom, že sa pomaličky môžeš zabiť.
Ty to všetko vieš, len si pred pravdou slabošsky zakrývaš oči.

jaja

chcem sa ta spytat a aky mas z toho pocit ty ked ta chvalia?si spokojna s tym ze chudnes a co tvoje zdravie zamyslela si sa aj nad nim?

monikaaaaa

ahoj jacquelin ja jedavam denne jedenen grep myslela som ze by to mohlo fungovat ze to nieje priliz vela ale ked citam ze ty si dnes zjedla jednu cherry paradajku a ani nie tanier polievky pripadam si hrozne a trapi ma pocit viny.Chcem sa ete spytat jednu otazku ci je vobec mozne pri dennej strave 1/2grepu a pitia vela tekutin cajom a mineralok za dobu 18dni schudnut 8kg som posadudna chudnutim cely zivot a nech si vravi kto chce co chce zakazdym ked sa mi podari schudnut sa zo mna automaticky stava akoby iny clovek ludia ma chvalia viac vsimaju je to skvely pocit ze som nieco konecne dokazala teraz mam ciel schudnut 8kg v 18 dnoch urobim preto vsetko!dufam ze sa nehnevas ze som ti napisala DAKUJEM

jaja

monica...dievca,skus to este zastavit,isto to pojde lahsie ako po rokoch...mnohe z nas sa z ppp dostali aj po rokoch trapenia,takze po takej kratkej dobe to isto pojde a mnoho nestastnych dni si usetris.sprav to pre seba(a aj pre nas,ktore sme tym presli a pomahame babam najst vychodisko)drzim palce,napis ako sa dari.

monica

Baby som asi pravdepodobne bulimicka..Velmi kratku dobu nejake dva tyzdne..ale dnes som prekvapila sama seba...v zlom..:( Predvcerom som si povedala,ze to uz nebudem robit..Vcera som to robila lebo som to cela..ALe dnes som si uz povedala nie a zase som sla...Prestavam to mat pod kontrolou!!??Najhorsie je,ze to mozem robit len ked som sama doma..bo mamina uz nieco tusi pytala sa ma nato ,samozrejme ze som to poprela..no ja som sa teraz prejedla a nemozem ist na zachod lebo su vsetci doma..A to je hrozne,..ja potom len priberam a je mi cela buljimia na nic ked vecer ani poobede sa nemozem vyvracat ked su doma vsetci,,anco to potom robim ked vraciam len doobeda ci skoro poobede..:( ja uz necchem a neviem ci budem vediet sama prestat ked som to tieto dva dni skusila a nic..A pritom to robim tak strasne klratko..:(

tanka

sama som zažila anorexiu na vlastnej koži, viem aké to je, je to už vyse roka, čo som sa jej zbavila, rada pomozem niektorej z vas, porozprávať sa o jej probléme...