Bulímia,anorexia

zuju

psycholog mi dnes hovori tak ako nejaky lieky beriete, raz, dvakrat denne ja vam dnes davam liek dotyky tri krat denne

Alternativa

Musi tu byt priestor pre kazdeho, aj na zdanlivo beznadejny plac. Len ten plac nesmie trvat prilis dlho. Mne je smutno, ze temy o boji s PPP zapadaju do zabudnutia. Ak ich dievcata nepotrebuju, nebudem ich "umelo" vytahovat. Len to som chcela Vam vsetkym v tejto teme povedat. Aj Tebe, Nestranny. Podla mna mas velky kus pravdy. Pekny zvysok dna vsetkym

zuju

alti: myslim ze som nejedla dnes vela 7.00 orechovy kolac, 10.00 sojova tycinka,11.30 maso na stave kolienka,banan, a teraz kinder mliecny rez a rozok so syrom a paradajkou, len zasa skladba stravy same peciva tycinky... a malo pitia

nestranny

Poznam ju lepsie, to mi verte. Je sice dobra herecka, a par krat ma uz vodila za nos /co vsak bolo koniec koncov na skodu, lebo pravda raz aj tak vyjde na javo a potom nam to sposobovalo o to vacsiu bolest/ ale teraz proste viem ze je na tom lepsie. Chcelo to sice par vonkajsich vplyvov ale da sa to. Dari sa nam to neriesit, aj ked z casu na cas sa objavi slaba chvilka a clovek sa podkne. Ale potom sa opat postavi, oprasi a ide dalej. Nesmie sa poddat bolesti a sebalutosti. To je aspon moja filozofia. Keby ste vedeli co som si prezil, keby som jeden z Vas, tak uz asi nezijem. Niekedy to chce len trosku lahkovaznosti.