Bulímia,anorexia

alternativahelpful@yahoo.com

Tak sa uz nastvi na tu svinuchu PPP. lebo aj dnesny vecer by si bez nej mala taky, ako my ostatni - mozno trochu smutny, mozno by si bola sama, ale brala by si to normalne. Zdvihla by si telefon, zavolala nejakej kamoske a len tak si s nou podrkotala. Alebo by si sa natiahla na postel, cumela do blba a v tom by si si spomenula, ze ved smazis na oleji cibulku a zase Ti zhorela, alebo by si si vzala oblubenu knihu a citala z nej len tie naj strany, ktore aj tak vies davno naspamat, alebo...no moznosti je strasne vela ako si urobit vecer prijemnym. Skus si taku malu hru - vsetko je v poriadku a co by si tak teraz - bez PPP- robila... A urob to.

mis.

Alti, aký? Cítim sa prázdna, bez duše...a sama....a tiež tučná....a najedená...a......smutná.....nešťastná..zbytočná.. ....zajtra bude lepšie...

Alternativa

Bez podpisu,
aky mas vecer? Bola si von a co ten narcis? Mas ho vo vazicke? Vies, Persen tiez, ako vsetky lieky, funguje z casti aj na sugescii. Ved poznas to stare byblicke "Viera Tvoja Ta uzdravi" a fakt to funguje.
Maaca,
to je paradicka. Aj ta Tvoja tvarohova vecera s hrozienkami a cely Tvoj dnesny den a plan, ako zvladnut vecer. Drzim palce, aj zajtra, aj kazdy den.

maaca

halooo, tu dnes nikto nieje? Co robite dievcata? Ja nic take zaujimave, prave som prisla na net a pretym som si dala taku mensiu veceru, papala som tvahor - rozmiesala som si ho so skoricovym cukrom a pridala trochu hrozienok a dala som si k tomu este aj Be-be keksiky. Viem ze ton nie je nic vynimocne, ale stacilo mi to, uz som citila ze nepotrebujem sa viacej najest, som rada ze som aspon toto zjedla a nesla to vyvratit. Dnes som sa mala celkom fajn, aj ked som vsetko pekne spapkala.... ale nic som nevyzvracala. A to je super ze sa mi to podarilo, sice este nie je koniec dna, ale teraz vecer sa uz nebudem prezierat, radsej sa nejak zamestnam, aby ma nic take nenapadlo. Som rada, ze som to dnes dokazala len tak vydrzat aj dalsie dni, tyzdne, mesiace....tento den si vazim, lebo sa mi to nepodarilo uz cele mesiace a dnes to vyslo, ale tio preto, lebo som chcela!
drzim aj ostatnym dievcatam palce, bojujte aj vy, snazte sa, zaprite sa! Je to aj tazke, samozrejme, ale da sa to! Uz sa tesim na zajtra a verim si ze to nedobabrem!

bez podpisu

Alti, nevieš mi povedať, prečo nezaberajú 4tbl. Persenu? Keď sa užili naraz? Alebo skôr fungujú na sugescii?:(