Bulímia,anorexia

Alternativa

...spomenuli ste dotyk. Ma naozaj uzasnu moc - lieci, uvolni, upokoji,potesi. A nemusi ist o dotyk partnersky. A pritom sa v zivote navzajom tak malo dotykame...vsimnite si to. Staci tak malo - prist k mame a pohladkat ju po urobenej ruke, prist hoci k dospelemu dietatu a pohladat po lici, vlasoch, dat len tak bez dovodu pusu na licko. Ak k takemuto dotyku pridate mile slovo - hotovy terapeuticky zazrak. Ja napr. rada pri rozhovore pouzivam ruky, napr. dotknem sa spolurecniaceho pleca, ruky, len tak automaticky. Dotyk ku mne akosi patri. Nieked sa dotycny cukne. Viem, ze sa boji dotykov. Ale tento blok sa da pomalickym treningom odstranit.
Inak, mam desne posahany PC, napisat par slov trva vecnost. Mozno uz rozpravate o comsi celkom inom ako o dotyku, takze sorry.
Ako zvladli nase maturantky pisomky? Som predsa "ucka" :D

timka

alti: jedna otazka pomimo. Naco je dobra surova zemiakova stava? viem ze som ju chcela pit, ale uz neviem naco je dobra.

Alternativa

Zujka,
ved ani nepotrebujes moju odpoved na ten dnesny den, sama si si ju dala :D. Ale si napisala, ze zase vela jes, alebo cosi v tom zmysle. Jes 5x denne, super.
Betka,
mas virozu, s cim lezis? A pri ziadnej chorobe na cvicenie ani nepomysli. Snaz sa vela spat, spanok lieci. Nooo, ale tu mrvicku by si pomalicky chrumkat mohla :D
Minetka, ahoj, nejako som prave k Tebe "stratila nitku". Ale Ty si predsa bojovnicka :D.
Vsetky, babulky, predsa idete dalej, vyzdraviete, uplne. Tvrda makacka, viem to, ale da sa byt zase bez tej pliagy PPP a tesit sa z malickosti.