Bulímia,anorexia

minetka

Ja mám zlé správy,šéf mal byť zajtra preč,ale bude nakoniec tu:-((
A ja mám na stole toľko roboty, že neviem,čo skôr:-((( A pritom by som radšej písala s vami...
Joj,Arwee, ja by som tiež šla na nejaký malý výletík..a do Blavy ešte radšej:-)

timka

no najnovsia inforska. sefino dnes ani nedojde. to je vzdy tak: ked povie ze pride a cakam ho tak neniho, a ked povie ze dnes urcite nepride, tak sa objavi ako duch. tak sa idem nudit. kde ste vsetky?

Arweena

no ved to!ani ja nemam kamošky..skoda ze nebyvame blizsie:(
akurat mi volal priatel, ze ideme na otočku do BA, tak aspon nebude čas na hluposti

timka

ale s kym mam nabyt ten program? nemam kamaratky, cestou domov z roboty chodim nakupovat a mocem sa aj 1/2 hodinu v obchode, len aby som cim neskor dosla domov, cim neskor jedla a bola co majmenej sama doma. a potom ja sa najem ked dojdem a mama pride asi 2 hodky po mne a ja akoby zapne ziarovka. ide sa jest. proste sa musim najest ked dojde domov, aj ked nie som hladna mam ten zvyk - reflex ci co.

Arweena

to je blbe, ked nemame vyplneny čas..preto som to niekedy spravila aj z nudy, aby som mala cim zabit čas. Cim nabitejsi program, tym pre nas lepsie

timka

a bola to aj zavyslost, droga, radost zivota. ked som s tym sekla prvy tyzden som bola akoby som stratila zmysel zivota. mala som plno casu a nevedela cim ho vyplnit. tak prisli na rad jadierka a zelenina.