Bulímia,anorexia

Alternativa

No zda sa mi, ze kazda si budeme hovorit to svoje. Chapem Tvoje pocity, ale nemozem s tym tvojim suhlasit. Moja zlata, chod hned prec z tohto prostredia, kde prave si. A up si ten jeden narcis. No a ak chces, tak mi ho posli nasou starou altipostou. Ozaj, spominas si na tie taniere ovocneho salatu posielane cez altipostu? Vtedy sme boli v temach nejake veselsie, nezda sa Ti? Tak aspon teraz sa usmej no a vecer pri lepsom PC si, dufam, ten narcis od Teba zoberiem. Suhlasis?

Alternativa

Tak take mi ani nehovor. Vies kolko ludi prave v tejto chvili by zufalo chcelo zit? A mozno prave odchadzaju...chod sa prejst, pozeraj sa, ako decka santia, kup si jeden narcis. A zhlboka dychaj, do bruska. No a k tomu narcisu si kup aj bananik, alebo hned 3.

Alternativa

Viem, ale myslela som to pousmiatie nad mojou marnou snahou "nakopnut" Ta. Teda, ak dobre tusim, kto si. Nie si zbabela, si len uplne pohltena jednou vaznou chorobou. Ale ta choroba je liecitelna. To nie je o zbabelosti, ale o najdeni chute kvalitne zit. Musis ju aj Ty najst. Ved sa to uz tolkym PPPckarkam podarilo...musis zabojovat, tak naozaj, aj Ty.

Alternativa

Mis.,
ten Tvoj vykrik je velmi bolestivy, nielen pre Teba. Od PC Ti nikto z nas nemoze pomoct inak, ako dobrym slovom a takym virtualnym pohladkanim. A trochu aj altiovskym "nakopnutim". Nevzdavaj to, chod medzi ludi, tes sa zo zapadajuceho slniecka. Moja, zvladnes to, musis. Si perfektna babenka, nedaj sa s PPP celkom znicit. Musis sa liecit, moja. Boze moj, keby som to mohla zvladnut za Teba...nejde to, Mis. Ale mas to vo svojich ruckach. Tak sa aspon trosku usmej :D, pa