Bulímia,anorexia

betka20

Nestranny nemyslis ze to by mala ona povedat ci sa ma lepsie?pretoze zvonka moze byt neviem ako stastna ale vo vnutri ju to musi boliet.Ale ty ju asi poznas lepsie

minetka

Zuju, to isté radila psych. aj mne, aby som sa so svojím bruchom rozprávala,hladila ho, hovorila mu,ako ho mám rada...ale mne to tiež nejde, nehccem predsa svojmu bruchu klamať:-)))
a ako,udrela si sa?

Alternativa

Ahoj dievcata,
vsetko, co pokazime, sa da vzdy napravit. Napr. s tym jedenim - nesedte pri PC a chodte sa nadchat jarneho vzduchu. Hoci aj same. Alebo si PC vezmite chrumkat mrkvicku, kalerab.
Zuju,
aky mas pocit po terapii? "Spadlo" nieco z Teba? Daj vediet :D

nestranny

Hmm, tak ja tu svoju poznam, to mi verte, davnejsie sem tiez chodila, ale dajako som jej to zatrhol, resp. ju presvedcil nech sem nechodi a odvtedy je na tom fakt ze lepsie, takze verte mi ci nie, viem o com hovorim mozno lepsie ako si myslite.

zuju

minetka- dostala som ulohu mala som sa celymi rukami dotykat svojho brucha/ partiu ktoru nenavidim/, povedala som ze to urobim len v leze- vtedy je bruco stiahnute, ked som to nejako urobila, s tym ze som bola cela napnuta, tak mi kazal urobit to na nahe brucho a potom brucho pohladit, to som nedokazala, potom mi hovoril aby som sa s bruchom rozpravala dala mu hlas, ale ked mi bolo najhrosie stoplla som. Mam domacu ulohu pokracovat v takych to cvicieniach