Bulímia,anorexia

Arweena

este mam 12.30 jedno stretko:)vôbec nestiham jest a ked sa večer zastavim konečne, tak to skonči zle:)
aku si mala bonbonierku?prihraj ju sem

minetka

Vitaj Arwee, konečne aspoň niekto:-) Ked som potrebovala,všetci sa zdekovali:-( Tak som si musela sama povedať, že mi dva cukríky stačia, takže som to zvládla:-)
Vybavila si všetko, čo si potrebovala?

timka

ja som sa vzdy tiez ukazovala navonok silna. neplakala som, este aj ked mi umrela sestra som to dusila do seba, aby som podrzala rodicov, kt. boli total na dne. a to dusenie citov v sebe je zle, posobi na psychiku a nici to cloveka. preto teraz uz placem aj na verejnosti, ale potom mi je lepsie. a je mi jedno, co si ludia myslia, ze ta reve a tak. proste verim, ze som silna, ze nieco dokazem, ale nemusim v sebe dusit emocie. treba ich ventilovat.

minetka

je tu niekto??? Zjedla som dva bonbony z dezertu,a viac už nechcem, na desitu som už zjedla jahody a potom keksík,a o dve hodky idem na obed...ale stále ma to láka:-((

minetka

Zuju, lebo ty SI SILNÁ!!! Už si toho toľko zvládla...ale vyplakať sa je očisťujúce, pomáha to...kľudne sa vyplač,ak to potrebuješ, bude ti lepšie..drž sa, myslím na teba

minetka

inak, ja mám tiež dnes chuť jesť,a od koelgyne som dostaala dezert, a teraz naňho stále mylsím,mám ho v šuplíku:-(