Bulímia,anorexia

minetka

Ahoj Zuju, čakala som,či sa pripojíš dnes...je to iba kríza, musíš ju prekonať! Viem, že je to ťažké, ja tiež,ked mám nejakú oslavu,alebo niečo podobné, mám depku, nedokážem si pohladiť brucho...ale ty si silná, zuju, zvládneš aj túto krízu,uvidíš

zuju

baby mne je po vecrajsku horzne, bola som u kucharky v kuchyni nasla som venceky a chrumky, nevedela som si povedat dost, nemohla som byt ri krmeni deti, elbo by som ich im zozrala, bojim sa teraz desiatovat, od vcera vecera som sa nedotkla brucha

timka

ja ked si tak spomeniem, tak ja som naposledy objala mamu asi ked som sa s nou lucila pri nastupe do nemocnice. 3 roky dozadu. a pred tym sme sa tiez nejak neobjimali. neviem ci sme cudna rodina, ale u nas sa nezvyklo nejak objimat, hladkat a tak. a pritom mam s mamou dobry vztah.

minetka

No, zemikaový šalát je aj moja slabosť..a tiež rezne...
baby,nehovorme o jedle, ved sa chceme dostať z toho ,aby jedlo bolo našou hlavnou témou a náplňou dňa

minetka

Ja viem, aj moja mama máva také zlé nálady...predtým som sa vždy vatáčala do krajnosti, ale teraz jej podľa knihy o asertivite /:-)/ poviem, že ja mám dobrú náladu, tak prečo mi ju kazí...alebo ju objímem a poviem, nech si nekazí deň zlou náladou..a ak ani to nepomáha, podľa rád pschologičky si poviem, že zlá nálada mojej mamy je iba jej nálada,a jej porblém, že ja si nebudem kaziť deň... mne to celkom pomáha.

Arweena

minetka mna z nej porazi!ked ma ona zlu naladu, tak sa môzem aj poskladat..a tie nalady sa potom prenasaju aj na mna:(
musim ist za chvilu do mesta

timka

mojou najvacsim pokusenim sú rezne a potom jedla ktoré sa varia u nas v tom velkom hnedom hrnci t.j. privarky, strukoviny, kel, dusena kapusta, kapustnica,.... a este zemiakovy salat.

timka

no ani ja nelubim privarky. ale moja mama ich robi take huste, ze je to skôr omacka, ked je vychladnuty tak do neho viem zapichnut varechu a zostane stat. zboznujem jest varechou. ale ked si predstavim kolko muky mlieka a hlavne 33% slahacky v tom je? (moja mama zasadne nepouziva 10% tak vraj je len voda a pri privarku necha odparit skoro vsetku vodu a dolieva mliekom) takze to mam teoreticky omacku. besamel ci co sa tak podobne robi. no ak ked z toho zjem 2 litre aj so sosovicou ... tak to je zachvat. prejedanie. ako vysite.