Bulímia,anorexia

timka

ani neviem uz kto, tusim suseda laicka a neodbornicka v ppp mi radila, ze by som sa mala 2-3 dni v kuse prezierat. proste vzdy jest ked mam chut a na co mam chut. ze mozno by si potom uz telo tolko nepytalo a preplo do normalu, lebo ja som stale hladna. a ked sa vecer velmi najem, rano som este viac hladnejsia ako inokedy.

timka

minet to nefunguje, cez week a dovolenky ked som cely den doma tak jem od rana (polievky nie je to len kaloricka voda) a aj tak sa prejedam. proste ja jem vecer viac zo zvyku a neviem sa toho zvyku zbavit. je to ako droga. a momentalne aj jedina radost zo zivota, a pritom aj velky stres (to je paradox)

minetka

timi, mala by si skúsiť jsť niečo normálne,aspoň polievku,alebo niečo varené..možno by si sa potom večer tak neprejedla..

timka

ani nie pred 20 min. som dojedla a zas ma zacina boliet v podbrusku. picha ma a tlaci. co to je so mnou v poslednom case. mala by som sa asi po jedle prejst, ale v robote sa to neda. len sedim a potom to takto vyzera.

timka

jaj. ak dnes nezinfaktujem, tak budem zit asi 1000 rokov. ludia sú blazni a moderna technika na nanic.
inak ja milujem kostymi a kravaty. ked som robila na katastri, tam som chodila v kostymcekoch a bluzky a tak elegantne. ale tuto sa to k stavebninam nehodi. tak skôr sportovo. a chodia vacsinou len chlapy, takze sukne si moc nedavam (a uz ani tento rok nemôzem kvoli miniriti) lebo maju oplzle reci.