Bulímia,anorexia

minetka

Arwee, ja mám to isté, ked ma mama takto vytočí, tiež mi prvé napadne jesť a vracať:-( Skús sa trošku povzniesť nad mamine správanie, ja sa to snažím tak robiť,a pomáha to...vzťah s mamkou sa zlepšil, odkedy sa viac snažím byť k nej milá...

minetka

Tak to sme na tom rovnako, Timi, ja pri ppp tiež zjem kadečo...ale nikdy som nemala jedlá, ktoré by som nemala rada, snád okrem tých držiek :-))

timka

ja som sa doma najedla potom dorazila a snazila sa mysliet pozitivne. a vecer som ukoncila aj zapchu tak to ma trochu ukludnilo. mozno aj z toho som bola taka napata.
no a dnes rano som uz videla v kuchyny namocenu sosovicu, bude privarok.... to je moja slabost. z toho viemzjest aj 2 litre. uz sa bojim teraz ako to dopadne. ja si vzdy poviem ze odolam, ale nakoniec, ked to vonia, tak neodolam. a pritom predtym ako som mala ppp, bolo vela jedal, ktoré som neznasala a patrili medzi ne aj vsetky strukoviny, ked sme mali sosovicu, nejedla som z nej vôbec. ale vplyvom ppp neexistuje jedlo, ktoré nelubim, po ktorom netuzim. Mozno okrem držiek.

minetka

Ahoj Arweenka, ja mám tiež problémy s krčnou chrbticou, chodím na masáže:-) Ako si to včera zvládla?
a čo ty, Timka?

minetka

To vieš,ja začínam v práci o 8.00,a z domu to mám cca 10minút...a kedže mama vstáva pred piatou, ja som už odvtedy hore:-( Tak potom vstanem,a 2,5 hodiny nemám dokopy čo robiť:-)