Bulímia,anorexia

timka

jaj chvalabohu, ze som na obed zavolala domov mame, ze co ide varit akoze neviem, a povedala som jej ze ja nechcem smotanovy privarok, tak spravila len hustu polievku ale je tam zaprazka. ale vzdy lepsie ako smotana a litre mlieka. tak to nebude az taky prehresok. inak o chvilku padam drzkajte sa, a alpi, neprehanaj to, miska daj si nieco z toho, ale skus v norme a tesim sa na vas zajtra.
MINET. vyslo to, sef isiel tet do banky ale ma sa pre mna stavit, tak nemusim 3 km slapat. ale zas nebudm spalovat kalorie. zajtra.

alpa

Caute, ja sa zatial drzím, lebo sa musím vela ucit ale nevedomky si uz planujem ze za taku hodku tu zacnem hodovat. Mnam dala by som si take kremove zakusky aj kilo...Asi si odskocím nieco kupit.

mis.

timka, tiež tu bude asi pršať, ale ráno to tiež tak vyzeralo a nič, je aj krajšie počasko, slnko vykuklo...dnes si dať nechcem, ale niekedy sa mi stáva, že si dám všetko....tak ja už idem...a držím palce- čo sa týka prívarku.

mis.

Timi, nič si z toho nerob. Ja so, prišla domov a mamka mi navarila zemiaky, rybie prsty, kúpila mi teplučké pečivo- kroistant, tvarohovo-makový koláč, pagáčik, keksy!.....Môžete mi povedať, prečo to robí? Ešte som dnes nič nejedla, ale idem si dať jablko, včera som jedla všetko možné:(....A idem zároveň off, som zas unavená, pustím si telku...A vonku je pekne....a ja som zas doma...stereotyp, keď prídem z práce, všetko rovnaké:(