Bulímia,anorexia

alpa

Zuju, uz som to tu písala ze k povolaniu. Robila som profesionalne modeling a dnes sa venujem kozmetike a vizáži.

alpa

Ja som v zivote nebrala prehanadla, vzdy som jedla........ Mojou prioritou je vyliečit sa tiez, tak ako aj ostatné dievcata, tak Zuju nechapem tvoju reakciu, ako keby som tu bola nejakym rušivym elementom, ktory tu demotivuje dievcata.....A tiez som mala statnicovu otazku z ppp, a čo?

minetka

Ja iba krátky príspevok...trošku reagujem na to, čo napísala Arweenka...ja som sa tiež rohodla skončiť d týmto fórom,ale nie preto,že utekám z boja...budem bojovať ďalej, ale sama...Včera mi psychologička navrhla,aby som sem prestala chodiť, lebo ma to ťahá späť...je pravda, že som prešla kus cesty,psychika je viac v pohode, a nemám pocit, že že by ma trápli,ak tu čítam ,kto čo zjedol...toto neriešim..ale psychologička vravela, že podvedome ma to ťahá späť, lebo sa tu potom príliš zaoberám jedlom...
Podľa nej sa mám považovať za zdravú, a ked som zdravá,m nezaoberám sa toľko jedlom..má pravdu, tu sa skoro stále rozoberá jedlo,a ja sa snažím prestať sa ním toľko zaoberať..
A tým, ak sem prispejem, v podstate aj tak nikomu nepomôžem, ppp-čkarkam pomôže iba odborník,alebo ony samy...
Tak vám všetkým ďakujem a prajem veľa veľa síl, aby ste tento noj vyhrali..držte sa,kočky, máe na to,aby ste vyhrali..

gabina.w

Mam kamarata. Projektuje mosty, vlastne, este to len studuje. Teoria v malicku, do detailu vie, ako by mal a co by mal a kde by mal...
Ak by dnes postavil so svojou teoretickou vybavou most, zajtra by tu urcite nestal...Potrebuje odbornikov, ktori stavaju mosty roky, aby ho usmernili.-)