nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

leonie1

vieš čo máš urobiť! ja viem, že to bolí a nie je to ľahké...ale časom sa to zahojí a už si na neho ani nespomenieš...musíš zmeniť prostredie a začať spoznávať nových ľudí...on si ťa nezaslúži...niekde existuje niekto kto na teba čaká a s kým budeš naozaj šťastná...ja viem, že 3 roky sú strašne dlhá doba, si na neho navyknutá a tak...ale inak to nejde...iba by si pri ňom trpela a žila stále v neistote, či náhodou nie je práve teraz niekde s nejakou inou...lebo on to urobí znova...tým si môžeš byť istá...

rony26

"Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x"...no chudacik,pozrime kolko si vytrpel, ze to v sebe musel dusit a kolko ho to stalo sil kym nazbieral odvahu a povedal ti to...radsej mal drzat h..., to mu nedoslo, ze takto ti ublizi este viac?...
"Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat"...no tak v tomto mu davam za pravdu, je to hajzel, nechaj ho, no milovat ta rozhodne nemiluje...laska sa neprejavuje ublizovanim osobe, ktoru milujeme...z toho co vravi mi to stale pripada, ze sa on hra na toho kto to ma tazke a kto trpi a vyuziva aj to, ze si na neho silno citovo naviazana...jasne, je prvy, je to pre teba tazke, ale vies si s nim predstavit dalsie roky zivota?...ta neistota, to, zeby si mu uz nemohla doverovat by ta den po dni ubijala...zasluzis si rozhodne viac, teba to stastie caka pri niekom inom...tak sa neboj od neho odtrhnut, lebo " Clovek nemoze objavit novu zem, ak sa nezmieri s tym, ze na isty cas strati vyhlad na breh"