Arganový alebo makadamiový olej?

juliana zamo

Už dva roky pouzivam Arganový olej, hlavné na vlasy, zvykla som si na firmu Orient House, olej majú priamo z Maroka,
www.orienthouse.sk
Pouzivam ho hlavne po umyti vlasov, účinky boli viditeľné po veľmi krátkej dobe, prekvapil ma ale okrem oleja aj prístup predajcu, kde veľmi rýchlo a ochotne odpovedali na moje otázky a olej mám doma väčšinou už druhý deň po mojom objednani. Som spokojná a tento olej už používa aj môj manžel a mamina. Manžel po holeni a mamina na vrásky. Chystám sa vyskúšať aj ich kaktusový olej ....len je trošku drahší :-)

Aneleh

Mám skúsenosti s arganový olejom Otto Keunis a je fakt dobrý . Používam ho na vlasy 3 mesiace a výsledok je viditeľný.

majulinka11

hľadala som arganový olej na nete a našla som www.arganovyolej.sk arganový olej z Maroka, poslali ihneď po objednávke a kvalita je super

vilaamalka

kupila som si makadamiovy olej v bio kvalite. vlasy sa mi krasne lesknu, co som si vsimla hned po naneseni.. chcem ho pouzit na vyzivu koncekov lebo ich mam suche... olej je aj na plet proti vraskam, takze ho budem pouzivat aj takto... kupene na eshop natureal, prislo rychlo, sklenena nadoba, relativne nizka cena v porovnani s ostatnymi.

vieraZ

Pripajam sa k predchádzajúcim skusenostima,skúšala som viacej olejov a firiem ale výborný a účinný som kúpila na www.bioarganovyolej.sk
Objednala som si olej v stredu a vo štvrtok som ho mala, používanie je jednoduche, majú sprej v sklenenú flasticke a účinky boli takmer okamzite, ďakujem A objednal znovu

miselinkaM

odporúčam arganový olej ale pozor ....nie je arganový olej ako arganový olej,radšej zaplatím viac a dostanem kvalitný olej ako by som mala kúpiť olej na zlavových portáloch,