Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

gregor

Ahoj.Skús vyskušať prirodné liečivé vody a to Bilinsku kyselku ktorú treba uživať 2dcl.na lační žaludok 30 min.pred jedlom a Zaječicku horku ktorú treba uživať 1/2dcl. pred spaním. Táto kombinacia liečivích vôd to ukludní, v strave sa netreba omedzovať.

andy

Ja som mala to isté! 2-3 dni krvácalo, potom asi 3 mesiace nič, potom zase. Zlakla som sa, isla som k lekarovi, a dozvedela som sa že mam zlatu žilu,malinkú, ale musím si na to dat pozor, lebo sa to môže zhoršit.Môjho otca na to aj operovali.Ani mňa to nebolí, ani som odvtedy tak intenzívne nekrvacala, iba občas trošku keď mám tvrdú stolicu. Nesmieš jesť velmi korenené jedlá, ani pikantné. Ale radšej choď k lekárovi.

asa

Píšem sem stránku skúsenosti
www.ekonet.ws
je tam skúsenosť krvácanie s konečníka na 5-tej strane. Ak máte záujem vedieť viac napíšte mi na môj mail.

andie

tiny, len aby si nahodou len nezakryla symptomy a skutocny problem ti ostal.. ked uz veris vitaminom aspon diagnostikovat si sa mohla dat.

tiny

Ahojte, toto trápi aj mňa začala som používať vitaminy RUTIN neviem či z toho ale pomohlo to, samozrejme že mam aj pohyb a lepšiu stravu, ale v prvom rade sa musia spevniť cievy aby pri potrebe nepraskali čo spôsobuje krvácanie a následne z toho sa netvorili hemoroidy, takže skúste není to moc drahé a naozaj sa to oplatí. pa

jaja

Čauky,
mám 23 rokov a dnes som sa odhodlala ísť na vyšetrenie k obvod. lekárke.
Mám taký problém, že keď idem na stolicu krvácam z konečníka, ale iba v malom množstve (na toaletnom pap.). Mám akoby hrčku alebo opuchnutú trubicu na konci konečníka. Mám ten pocit, že ma stále svrbí a keď som si dala čapík FAKTU - pocit pálenia. Od februára držím diétu - pravidelne sa stravujem (hlavne zeleninu a ovocie), cvičím tea - boo. Schudla som cca 13-15 kg je to možné, nemám rakovinu hrubého čreva? Mám z toho veľký strach, o 2 týždne mám ísť na vyšetrenie konečníka. Pradíte mi?

dada

ja som to mala tiez. treba ist na vysetrenie k lekarovi, ten posle na test na krv k chirurgovi, a ten na kolonoskopiu. tam sa urci, ci ide o hemoroidy, alebo nejake polypy, co mozu prejst do rakoviny. kolonoskopia sa s injekciou na ukludnenie je ok, clovek nic neciti a nepameta si.
treba tam ist, moze to byt viacej ako hemoroidy...