Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

Silviasom

Dobré ráno chcela by som sa poradiť začína ma bolieť brucho väčšinou v tieto dni a neviem kvôli čomu stolicu nemám ale ide mi krv a neviem čo mám robiť prosím poraďte mi ďakujem.

lackoBA

DAMI A PANI! takze umna problem vyrieseny a to som nebol ani u lekara ! zacal som na ranajky jest obycajne ovsene vlocky ,bolo to asi sposobene nedostatkom vlakniny ,jem kazde rano ovsene vlocky s mliekom a grankom jednu salku a uz ziadny problem nemam!

:(

Tento problém som mala aj ja, bola som s tým u lekára a na kolonoskopii. Výsledok vnútorné a vonkajšie hemoroidy. Rada: jesť veľa zeleniny, ovocia, vlákniny, aby stolica nebola tvrdá. Po stolici osprchovať konečník, pri akútnom stave sedavý kúpeľ v dubovej kôre, potom natrieť masťou FAKTU, prípadne aj čípok FAKTU. Dobre je nasadiť si DETRALEX. Operácia pripadá až na veľmi vážne stavy, lebo ani po operácii to nemusí byť až také o.k. No a pre kľud, že ide iba o hemoroidy treba podstúpiť kolonoskopiu.

lackoBA

mam tento problem pri zlej strave alebo po alkohole ,da sa povedat ze vzdy po alkohole mam zlu stolicu a vtedy mi tecie krv zo zadku,ak potom nepijem a normlane sa stravujem mavam normalnu stolicu bez krvi ,ajtak rozmyslam ze by som stim uz isiel lekarovi! uz mi to zacina vadit ,ked sa utrem do toaletaka a cely krvavy

crash123

aj tu niekto poradí, alebo sa tu každý sťažuje? Mám tiež tento problém s krvácaním z konečníka, ale tu som nedočítal ničoho okrem starostí s týmto problémom. Ja sa už aj bojím ísť na wecko, že čo ma zas čaká

renx

ahoj mam problem ked idem na velku potrebu tak tak mi malinko kvapka zo zadku krv ked su ju utrem prvi raz tak na papieri je krv a po druhom a viacerych utretiach us krv neni viete mi pomoct co to asi mose bit?..lekaroi ist bojim potrebujem aspon priblizne zistic co to mose bit ...dakujem

JonnyRambo

Ludia, aj ja to mam. Mam v konecniku chronicku fissuru a dost to spipe. Liecim sa ale ked sa to nezlepsi, vraj pojdem na operaciu. No panenku Bozinku ochranuj ma. Po 23 rokoch pojdem znova na operaciu konecnika, h sila. Akoze mna budu operovat, ked mam teraz tie blbe srdcove arytmie?? No neviem neviem. No nechame tak, uvidime.

mysteria

Ahojte, tiež som mala tento problém, pri stolici mi tiekla krv z konečníka, a ptm raz už aj cikaní. A ani veľká stolica nieje veľmi príjemná. Ja som s tým bola u chirugičky, že som tam mala malú trhlinku, a to treba zašiť. Tak som bola na operácii, pri narkoze mi to zašili a teraz to je v pohode, nič nekrváca:) volá sa to fissura ani.

cacaca

Ahojte asik 3 dni ma boli konečnik pri čuraní a niekedy aj krvacam ale len tak slabo sem tam neviem co mam robit lebo nechcem ist lekarovi pls pomožtemi dakujem :D

22rocnypetko

cawte vsetci ....mam problemik z konecnikom ....ked si utieram zadok tak nikedy ale to len trosku mam krv na papiery ale vazne len malicko ....tak uz ked chodim na vecko tak sa snazim co najmenej drazdit konecik {utieranim
]tak vleziem do vani a umyjem sa....pouzivam antisepticky krem na premastenie a uz ma ani tak nepali ...moze to byt zapricinene zo stravy ,,mam rad sladkosti ,a dam si aj slaninky a atd ...vsetko mixujem ovocim zeleninou a sem tam vlakninu ....bojim sa ist ku doktorovy ...pomozte mi ...dakujem pekne