Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

kokso

Ahojte, mám IQ2 a občas mi na záchode krváca z konečníka. Poraďte mi, čo mám robiť. Mám sa na to pýtať na anonymnom fóre, alebo treba zájsť za doktorom? Ale asi nie, však nekrvácam dlho, len pár mesiacov či rok. A hanbím sa. Však ak mi bude niečo, zase napíšem sem a vy mi pomôžete. Však hádam na to nezomriem že nie?.

Denz

uff..........no to je aj moj problem.....lekarka mi dala detralex a ......asi som to bral len tak ako prislo...
a problem stale...teda obcas.....
Co by bolo fajn??

svadba2010

ahojte, dnes je to uz 2x co som si nasla na papieri bodku krvi :((( po tvrdej stolici :((( bojim sa.. az ma brucho rozbolelo z toho :(((

Deluxe

Dievčatá, nič si s toho nerobte! Ja som to mala tiež. Hned ako som našla krv, verte mi strašne som sa zlakla, ale okamžite som to oznámila rodičom. A vyplatilo sa zašli sme spolu na pohotovosť a tam sa na mne len zasmiali bola to naštastie len prasknutá nejaká žilka. Je možné že máte to isté, samozrejme nezanedbajte vyšetrenie u vášho lekára.Ak je krv bledočervená nemusíte sa báť, ale ak je krv silno červená až nejaká tmavšia je možné že ide o nejáku vážnejšiu vec. Lekár však musí vylúčit, že nejde o zhubný nádor .

majuska_

ja som mala tiez take iste problemy ako nokia tiez s pocitom nafuknutia (to pretrvava dodnes, ale krv sa vytratila, len mam skoro vzdy zapchu). a cim som vsetkym presla?
- rektoskopia - v poriadku
- USG brusnych organov - v poriadku, len pankreas bol zahaleny plynmi a nemohol ho dr. vysetrit
- bola som u obvodnej lekarky a ta len na to povedala ze to su asi hemoroidy a poslala ma na gastro, takze OBVODNA nic nevyriesi a radsej chodte rovno na GASTROENTEROLOGIU, ak si chcete byt isty, co to je
- na gastre mi okrem ineho dal aj dietu, ktoru daval kazdemu jednemu pacientovi (ci s hemoroidmi alebo rakovinou)... a kebyze tu dietu drzim doteraz, tak by som vlastne nic nemohla jest, lebo som nesmela ani mliecne produkty jest, maso len dusene, zeleninu len dusenu, ovocie bez supky a podobne voloviny...
- dala som na svoj rozum raz za cas otruby som zjedla a podobne veci do jogurtu a je mi dobre. az na tu zapchu. ale ta co uz... tej sa len potrebujem zbavit.

maria5698

myslite ze preco sa asi tak robia testy na skryte krvacanie?! staci ked je krvacanie male a treba ist k lekárovi, lebo nech je to hocico, pri vcasnej diagnoze trva liecba kratsie

LukasH

Zdravím mám taký problém. V poslednej dobe cca rok dozadu sa mi začalo občas stávať že po potrebe sa mi na toaletnom papieri objaví krv. Na stolici však nič iba na toaletnom papieri. Predtým sa mi to nikdy nestávalo až približne pred rokom. Nie je to však pravidelné. Krv je tmavšia no vždy toho bolo málo ale dve tri kvapky. Dnes však toho bolo viac(na papieri cca ale 2cm flak) no po tom ako som sa znova "utrel" tak už bol papier bez krvi. Ak by niekto vedel poradiť budem vďačný. Poprípade mám navštíviť svojho obvodného lekára?

backa

Doberý deň, mám problémy so stolicou. Zakaždým pri potrebe krvácam jasne červenou krvou. Je ňou plný záchod i toaletný papier. Viete mi poradiť čo s tým?

o5menej

Dobrý deň !
Poradte mi, prosím Vás. Po stolici sa my na toaletnom papiery zvykne objavovať trošku krvy. Môže to byť spôsobené drastyckým utieraním konečníka ???