Krvácanie z konečníka

Príspevok v téme: Krvácanie z konečníka
nokia

Pomôžte prosím.
Čo to znamená? Krvácam z konečníka, ale len vtedy keď som na potrebe. Stalo sa mi to občas a len trošičku - malá bodka a teraz som sa zhrozila! Bolo to ako pri menštruácií! Keď som sa očistila, prestalo. Ale misa bola celá červená. Čo to je? Mam strach! Pomôžte prosím.

dievcatka81

pauli 73.... ďakujem za reakciu na môj problém... dnes sme už nekrvácali... ale naopak... dnes hnačkujeme celý den.... už som mu dávala aj kuliška... to je niečo ako smecta.. ale nezabera... nevedeli by ste mi nieco ine poradiť na hnačky?

vrchnak

ahoj mam problem us asi 3 roky krvacam s konecnika mozno kazde tri mesiace asi tri dni krv je najprv tmava apotom cervena viete mi poradit prosim?

pauli 73

a akú mal stolicu? kakal s ťažkosťami, myslím, či sa silil..ak ano, môže byť, žemu len praskla malinká cievka...ale pre istotu treba na vyšetrenie...pokiaľ ďalej nekrváca stačí zajtra k detskej lekárke...
a inak gratulujem, ja môjho 2 ročného neviem dostať ani na nočník :)))

dievcatka81

Zdravím... Mám dvojročného synčeka, ktorý bol dnes na WC na veľkú potrebu.... no ked som ho utierala, tak mal na papiery krv... akože nebolo jej veľa ale bola tam.... poradi mi niekto, že čo to môže byť... mám isť radšej na pohotovosť ale stačí vyčkať do zajtra rána a ísť k obvodnej lekárke??? Ďakujem za odpovede

ferko112233

Ako prebieha vysetrenie rektoskopie a kolonoskopie? Mam podobny problem a zvazujem navstevu lekara, ale vysetrenia sa troska bojim a hanbim.
Cital som, ze tam mam akoze 'prdiet' priamo pred doktorom ako mi bude pustat vzduch do criev?
Este k tomu som chalan, to sa mam vzadu celkom oholit?

kokso

Denz...som rád, že som. Ale zastáva mi rozum nad takými ako ste vy. Nie aby ste to riešili u lekárov, budete tu vyplačkávať na fóre. To vie každý písať čo mu je. Ale či a ako to vyriešil, to už nie. A ostatné kecy. A potom sa čudujeme, ak niekomu niečo zistia....ako to je vôbec možné, že?

agaven

inak neviem je to zlata zila inak skus aviril alebo cipok do konecnika volno predajny v lekarnach inak no ak neprejde k lekarovi ale to už nie je dobre vtedy to už operuju no ak sa ti to lenb podrazdilo tak ako orechy atd.. to vie robit tym co maju zlatu zilu ale aj zenam co rodili ale ak ti už aj vychadz von 3/5 cm tak to vedia už operovat