Endokrinológovia-prosím o názor.

???

jajaja 295...-tak som tu,
zaujimave,ale nikto tu nepise,ze by sa vyliecil.Ja mam tiez protilatky proti š.ž.Tak ti drzim palce a uvidim,ci sa na to dam,ale ja beriem uz 7 rok Euthyrox tak to by som potrebovala veeeela tych flas a pripravok sa mi zda prehnane drahy a co keby som si kupila samotny tekvicovy olej a pridala tam jod nevyslo by to lacnejsie?
dalej sa pti tom oleji pise,ze to treba brat s vedomim lekara aby mohol korigovat davku a to bz musela byt kontrola kazdy mesiac a nie po pol roku ako chodim ja. Ako to prosim riesis?
Spolupracujes z lekarom,ale v tom ides na vlastnu pest?

jajaja295.

stitnazlaza
cize lekar ti nepredpisal ani ziadne lieky, len ti hned povedal, aby si si ju dala odstranit? podla mojho nazoru je to najhorsie co moze byt, kedze potom by si musela byt uz cely zivot na liekoch...skus si aj ty objednat olej fortuna vitae a uvidis ci ti pomaha..mne zatial ano, kedze pred tym som mavala depresie a vidim, ze aj vlasy sa mi zlepsuju...za skusku nic nedas

stitnazlaza

ludia, mala som problemy, lekar mi hned pri prvej navsteve (po odberoch krvi) navrhol operaciu, cize odstranenie stitnej zlazy. som z toho zufala, este ani neliecil a hned takyto radikalny zasah. hladam ine moznosti riesit to. okrem ineho mi povedal, ze mam obmedzit jod. ale vy tu pisete, ze v tom oleji je praveze jod. nerozumiem tomu. lekar mi zakazal solit, jest ryby atd. takze som vylucila aj vitaminove a mineralove doplnky, ale citim sa velmi zle. pulz mam az okolo 130, som slaba, pritom nervozna, padaju mi vlasy a chyta ma depka. neviem co mam robit, na koho sa mam obratit o pomoc.
da sa niekde objednat k tomu profesorovi turianicovi ktoreho tu spominate? poradte mi prosim! dakujem.

katrinca

prečo beriete ešte selén k tomu oleju?
čítala som teraz na obale zloženie a ten olej obsahuje selén tak nerozumiem k čomu je potreba užívať ešte naviac ten selén?

jajaja295.

katrinca
tak to som rada, ze olej pomaha, lebo po minulych spravach, co tu boli, som mala obavy a aj sama sa bojim ist na krv

katrinca

ešte čo sa týka hashimoto. Euthyrox nezabraňuje tomu aby tvoje vlastné telo prestalo tvoriť protilátky proti vlastnej štít.žľaze takže kde je liečba ? ja keď som ho brala aj tak som mala zlú túto protilátku. Konečne mám dobré FT3 a FT4 aj bez neho.
Uvidíme čas ukáže určite pôjde dole aj tá protilátka už som sa informovala,ale ako som písala chce to čas..

katrinca

keď som mu to povedala nebol ani prekvapený možno trochu. Má neviem koľko titulov takže vie o čom je reč a vie presne ako všetko funguje bol naklonený tomu čo som mu povedala . Povedal mi,že bude ma sledovať preto pôjdem v auguste znovu na krv a znovu na UZ štít.žlazy povedal mi,že ak sa môj stav bude zlepšovať myslel tým hlavne tú protilátku
tak sa veci posunú snáď inde aj keď si myslím,že v našom zdravotníctve to bude veeeeeľmi za dlho.