Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

martinka090

Krtko chlap to pochopi ak mu dojde, ze to robis najma pre svoje stastie. Pre svoje pocity. Kliniku si vyberaj najma podla skusenosti, dolezite je aby klinika bola seriozna a aby lekari na nej mali dostatok praxe aby vsetko dopadlo v poriadku. Mozno by si si mohla kuk aj Centrum plastickej a estetickej chirurgie, kde som ja zvacsenie podstupila aspon si urobit taky vacsi prehlad o klinikach. Podla mojej skusenosti tato klinika tie kriteria ktore som mala splna :) ale tak kazda sme ina mame ine naroky a priority :)

krtko7

hm. Dievčatá ďakujem vám za podporu. Aspoň vidím, že v tom nie som sama. Že nie som jediná, ktorá si niečím takýmto prechádza. Po pravde ani neviem ako by som si kliniku mala vybrať aby výsledok bol taký aký si želám. No a s mojím chlapom neviem ako to vyriešim asi si budem musieť sadnúť v ním a porozprávať sa prečo chcem do toho vlastne ísť.

martinka090

Krtko ked si presvedcena, ze chces do toho ist kvoli sebe a tuzis po tom, tak chod do toho. Je dolezite aby si mala jasno pre koho to robis. Ci pre seba alebo pre to co povie okolie :) a je fajn aby si mala aj nejaku predstavu, ze asi ake velke by si chcela mat, aky druh implantatov a taketo veci, to uz bude s tebou riesit chirurg na konzultacii.

jancovka

Krtko nebolo to jednoduché. Čítala som aj ja ešte minulý rok veľa článkov. Pozerala rôzne kliniky kým som si povedala, že do toho pôjdem. Ale to rozhodnutie rozhodne neľutujem. Urobila som to hlavne kvôli sebe ale časom prichádzam nato, že ja som mala veľkú radosť z nových pŕs ale môj drahý ešte väčšiu :)

krtko7

hm. Podľa toho čo čítam zrejme nebolo jednoduché rozhodnúť sa a povedať si "Áno, idem do toho.", či? Tiež som chcela nové prsia, avšak môj muž ma hneď zahriakol, že to nepotrebujem, čo by som s nimi robila a podobne. A pravdu? Nechcem to kvôli nikomu inému len kvôli sebe. Preto aby som sa dobre cítila. Žensky. Aby som nemala problém kúpiť si tričko s výstrihom a podobne. Len neviem ako mu to celé vysvetliť a či vôbec nájdem v ňom nejakú podporu.

vierocka514

Martinka odvahu na konzultáciu som nabrala. Už ju mám za sebou. Trošku som ráno bola nesvoja. Chcela som zutekať, ale bola som rada, že polovička ma podržala a doviezol ma na kliniku. Tam som sa stretla s ľudským a milým prístupom, čo ma potešilo a všetko zo mňa zrazu opadlo :)

biatlonistka7

Veronika myslím, že si fajn napísala, že pre ženy, ktoré váhajú. Podľa mňa keď nastane chvíľa, že žena si uvedomí, že jej prsia ju robia nešťastnou a podobne, tak je najvyšší čas odhodiť všetký obavy a výhania a treba ísť do toho :)

Veronika13

Ahoj , ja som postúpila augmentáciu pred 12 dňami a som nadšená mojimi novými prsiami . Bola som v Gynpor Sliač - Mudr. Csaba Tóth - úžasný lekár čo Ti urobí prsia na mieru . Mala som malé prsia A, čiže zázraky som nečakala , dal mi implantát profilový 295 a spravilo mi to krásne C . Zatiaľ všetko bez komplikácii ( klop klop )

lexxa

Zuzka ono je dôležité najmä to aby lekár bol odborník a vedel poradiť a nájsť vhodný kompromis medzi predstavami svojimi a pacientkinými. Čo sa týka teba tak trošku som zmätená pretože píšeš že budeš mať, podľa mňa je ešte skoro hodnotiť pred zákrokom, keď budeš mať po a budeš s nimi v pohode tak potom by som sa takto vyjadrovala ;)