Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jarunna

ano mam to uz uspesne za sebou no nebolo to take jednoduche ho presvedcit, vysvetlit mu to vsetko, ale podarilo sa nastastie :) ja som rada ze nakoniec som v nom nasla podporu vela veci mi to potom ulahcilo a lepsie som sa citila

IvanaIva

jarunna
- jéjo..ja sa teším, že si sa ozvala a duplom, že s takouto správou..čiže už máš zákrok aj za sebou?..vidíš stačí viackrát sa ho opýtať a raz pritvrdí..bola by škoda..keby nepodporil, to čo ťa môže urobiť šťastnou..

jarunna

ako to dopadlo, no od leta sa toho u nas vela zmenilo, ale hlavne velkou zmenou pre mna su ozaj prsia, presla som to s mojim drahym viackrat a az na 8 mi povedal, ze ma podpori teda ked vidi, ze toto je vec po ktorej velmi tuzim, takze som hned si nasla kliniku, objednala sa a zacala to riesit, kym by si to rozmyslel :P

IvanaIva

Lulina_majerova
- ja sa jej ani nečudujem, že sa neozvala..predsa len si tiež potrebuje ak absolvovala takýto zákrok oddýchnuť..je to záťaž aj na telo..ale aj na psychiku..predsa len je to dosť veľká zmena v živote..

lenusa00

vidis a sama si si odpovedala. Muzi niektore veci nechapu, tak ako my ich niektorym veciam nerozumieme. Povedala by som, ze je to prirodzene, napriklad ja keby som nebola presvedcena, ze to robim pre seba tak do toho nejdem :)

yorka

po operacii som aj ja. Niektorym chlapom to trva, kym pochopia preco zena do toho vobec chce ist. U nas to bolo pred operaciou tiez kadejako, najskor nerozumel preco to chcem urobit, preco zrovna to by mala byt vec, ktora by ma urobila stastnou, dnes to uz chape a je rad, ze som si isla za svojim stastim :)

zuzanka98

chlapi aby niektore veci pochopili potrebuju cas, u nas to detto tak isto bolo, presviedcala som ho az sa mi to napokon podarilo, potreboval cas na to aby si dal v hlavke dokopy, ze to nerobim preto, ze by som sa chcela pacit niekomu inemu :)

mardziosa

len vysvetli niečo také mužovi, nám tiež trvalo, kým sme sa posunuli, kým pochopil, že chcem si dať zväčšiť prsia kvôli sebe nie kvôli niekomu inému, ale pochopil to a to bolo pre mňa podstatné, cca rok je to, čo som bola na zákroku v Centre plastickej a estetickej chirurgie u doktora Turkina, po zákroku sa toho veľa zmenilo, najmä ja som seba začala inak brať a to som potrebovala :)

jarunna

adka ale ved ja nie som taka uletena ze by som nieco take spravila ja mojho chlapa milujem a nikdy by mi nieco take ani na um nezislo ja chcem aby to pochopil ale nechcem mu ten moj nazor nejako vnucovat neviem ako to spravit asi dam tomu este zo dva tyzdne cas kym sa niekam pohnem dalej