Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lulina_majerova

prečo máš strach a obavy práve z tohto? To vôbec netreba mať, myslím, že sa zbytočne stresuješ, mám za sebou túto operáciu a dokonca aj samotné zotavovanie a zvládla som to úplne v pohodke. Keď už si po operácii a vieš, že máš nové prsia a tešíš sa na ne, tak to zotavovanie zvládneš ľavou zadnou, to mi môžeš veriť, chce to len odhodlanie a veriť si musíš

Kvetulaaa

adka vies kolko sa uz aj ja odhodlavam, ze by som do toho isla? Avsak ja mam strachy zo zotavovania, ze za aky cas budem fit a kedy uz budem moct potom po operacii normalne fungovat, ze sa nebudem musiet nejako obmedzovat, co mozem zdvihnut a najma co ma hneva, ze neviem kedy budem moct zacat cvicit, teraz chodim niekolkokrat do tyzdna a to ked vypadnem :O

3adka7

jarunna...chlapi typu akých máme zrovna my doma pravdepodobne majú strach, že ich hned po opke opustíme lebo s krásnymi prsiami nám už nič v tom nebráni...a aj ich majetníctvo...tým že si ich zoberieme za manželov majú pocit, že nás vlastnia a tým pádom majú právo rozhodovať, čo mi chceme a nechceme a čo si môžme dovoliť robiť....no na opak to už nefunguje...to je určite nejaký blbý Murphyho zákon....a pritom čo sa hovorí pred oltárom..že bude pri tebe stáť v dobrom aj zlom..nedaj sa....je to tvoj život, tvoje telo, trápenie i radosť...ja si len vyčítam, že som si to nedala urobiť skôr...konečne som spokojná so svojim telom....a môj muž ako som už písala je veeelmi spokojný...

jarunna

adka potesil ma tvoj komentar prave si prechadzam niecim podobnym manzel nechce pocut o tom ze by som takyto zakrok mala podstupit neviem ako mu veci vysvetlit po pravde ani nemam chut mu vobec nieco ohladne tohto vysvetlovat :(

3adka7

Krtko7....prežila som si to isté s mužom ako ty...možno ešte horšie...nechcel ani o tom počuť, kričal, vyhrážal sa mi, že sa rozvedie, že sa ma v živote nedotkne a pod. (načo som mu už v zúfalstve odvrkla, že ked nie on, dotkne sa druhý...zostal zarazený a uvedomil si, že asi neni sám na svete), nebavil sa somnou, prišlo to až do takej fázy, že som mu zamlčala, že som bola na konzultácii a v den operácie som si chcela natajnáša vziať tašku a ísť na opku...chvalabohu ma bonzol švagor, ktorý sa snažil dohovoriť môjmu mužovi nech ma v tom podporí a nerobí mi problémy...totižto išli sme na opku obe aj so švagrinou naraz..takže muž pochopil, že proste je to môj sen, že to chcem len a len pre seba...upokojil sa a podporil ma, a musím ho pochváliť, že sa o mna i staral....(ovšem naše hádky trvali skoro rok)...teraz sa nevie vynadívať a je z nich hotový :-P, a ja šťastná, že už nemusím chodiť z obchodu do obchodu a hľadať dokonalé plavky, ktoré by totálne zamaskovali, že nemám žiadne prsia a ešte aj spravili zo mna ako takú ženu, nie chodiacu dosku...

3adka7

Kvietok 93...som už rok po opke a mala som ten istý problém ako ty.necítila som ani bradavku ani lavú časť prsníka...bolo to na pocit ako mrtvé...teraz je to už v poriadku ale trvalo to skoro viac ako pol roka...je to veľký zásah do tela, a taktiež mi sestrička povedala, že rok môžme pociťovať všeličo...že je to normálne...tiež som sa bála že už nebudem cítiť nikdy ten prsník, ale chvalabohu sa to napravilo...prajem skoré zotavenie

Koliesova

Bolesti sú normálne, čo sa týka citlivosti, ak sa ti to nezdá, tak zavolaj lekárovi, čo ti nato povie a aspoň budeš mať info hneď od neho a budeš vedieť na čom si čo spraviť. Kontrolu ešte nemáš za sebou?

lulina_majerova

s niečím takýmto som sa osobne nestretla, myslím, že by bolo dobré to poriešiť s lekárom, ono nemusí to byť nič vážne, ale radšej by som sa na to opýtala, čo to mohlo spôsobiť. Nech mám srdce na mieste. Tie bolesti prvé dni sú normálka.:)

Kvietok93

Ahojte baby som 3 dni po operacii. Bolesti mam dosť ale da sa to vydrzat s analgetikami ešte. Čo ma ale trápi je, ze necitim bradavky a okolie prs. Mali ste niektorá podovny problem a upravilo sa to? Ďakujem

lulina_majerova

už to je aj niečo vyše roka, čo som bola u doktora Turkina na zákroku, je to klinika Centrum plastickej a estetickej chirurgie, kde som bola. Čím viac sa na to sústredíš tým viac ťa začnú ovládať rôzne myšlienky na kade čo, nie je to dobré, lebo spochybňuješ svoje rozhodnutie. Nehovorím, tiež som mala chvíľu zmiešané pocity, či robím dobre, ale po konzultácii na klinike všetky tie moje pocity odišli;)