Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lantalia

Baby chcela by som vediet ci casom ste rozhodnutie dat sa na taketo prsia nelutovali. Ci ste nelutovali to, ze ste si vybrali takuto cestu za krasou. Ci ozaj aj po nejakom case ste radi za to ako tie prsia vyzeraju a aky maju tvar :)

cicilka

preco si zacala mat z tej myslienky strach? si dostala strach z tvojho noveho ja? tomu celkom nerozumiem, ja mam tiez obavy, ale pred operaciou oci, pred touto operaciou prs som praveze bola v takom napati, ze aby to uz bolo aby som sa uz aj videla ako vyzeram :)

chuanka

lulina koľko si po zákroku u toho lekára? A mohla by si mi napísal, že kde má ambulanciu? Alebo akoby som to mala napísať? Prvýkrát som si na nové prsia pomyslela minulý rok v lete, v septembri som už začala mať z tej myšlienky strach a teraz som dospela k tomu, že keď niečo chcem musím to riešiť hneď lebo zdupkám. Preto sa pýtam.

lulina_majerova

pespra mne síce nerobil prsia lekár, o ktorom si ty písala, ale robil mi doktor Turkin, takže ak máš k zákroku alebo tak nejaké otázky, tak sa môžeš v pohode pýtať, keďže som si tým prešla, tak myslím, že ti budem vedieť odpovedať na to, čo ťa bude zaujímať, prvý dôležitý krok je dobre si vybrať kliniku, kde chceš zákrok podstúpiť

tamarka78

Krtko ty potrebujes si uvedomit, ze vsetko to zalezi od teba ci do toho pojdes. Ty potrebuje podporu, ale len preto aby si mala istotu, ze robis spravne rozhodnutie. Viem o com to je. Tiez som si tym presla. Ale ked nieco chces a chces mat krasne prsia tak musi pre to nieco urobit. Ci uz ta polovicka pochopi alebo nie. Aj ked myslim, ze to by nemal byt problem.

krtko7

hm. Už mám pocit, že sa dostávame do fázy, že sa snaží ma chápať a podporovať. Síce to ešte aby bude trvať, kým ma podporí toľko koľko potrebujem, ale myslím, že aj ja aj on v tomto smere sme začali viac napredovať. Idem nájsť tú kliniku, čo si mi písala, nech sa trošku viac priblížim k tomu svojmu cieľu.

biatlonistka7

Krtko toto je vec, v ktorej nikdy nebudeš sama pretože prsia trápia skoro každú z nás. Či už ide o veľkosť, o tvar. Žiadna ich nemáme dokonalé, len nie každá žena sa odhodlá na zmenu. Ja som sa odhodlala a pre mňa to bol krok, ktorý som rada, že som ho urobila, pretože mi dal do života veľa ;)

nikola.stein

Martinka v tomto máš pravdu. Môj tiež všetko pochopil, keď som prišla z konzultácie. Myslel si najskôr, že si robím srandu, keď som minulý rok v lete povedala, že si chcem dať urobiť prsia avšak ku koncu roka videl, že som to myslela smrteľne vážne a že to bolo pre mňa dôležitým krokom vpred :)