Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

martinka27777

Povedala by som ze odvahu si uz nabrala kedze si tam volala, takze uz nemusis naberat odvahu, uz naber len odhodlanie vykrocit do noveho zivota, prsia zmenia z istej casti tvoj zivot :) ale poviem ti ze v lepsom slovazmysle

vierocka514

Martinka pozerala som si Centrum plastickej a estetickej chirurgie, ale už som aj zahájila svoju životnú zmenu :) už som tam aj volala a začala som riešiť ako čo je potrebné pred zákrokom vyriešiť, kedy tam prísť a čo všetko si musím zvážiť a tak, tak sme sa dohodli že prídem na konzultáciu že sa mi povenujú a uvidíme ako nakoniec aj čo sa týka veľkosti pŕs a podobne, že mi pomôžu tak som zvedavá. Termín konzultácie mám už len nabrať odvahu :P

Zuzka Ba

Ahojte ma niekto skúsenosť s AVE clinic v Petržalke mám to v BA čiže je fajn keď je to nablízku, operuje tam doktor Šipka ma dobre recenzie bola som na konzultácií u jeho tiež šikovného kolegu doktora Fedeleša. Všetko mi ukazal chcela som hlavne spevnenie poprsia nakoľko z 3jok ,ktoré nikdy nemali pekný tvár ale neviseli mám dnes 5ky ale bez podprsenky nedám ani ránu lebo keď visia bolia. V podstate moja predstava bola chcem pevne prsia nemusia byt väčšie. Navrhol mi redukciu žľazy a implantát 470ml pod sval motíva s nano povrchom ma aj prirodzený vzhľad nie je anatomicky ani guľatý je taký ako sa hýbete, je to úplná novinka. Bez úpravy prs by výsledok iba s implantátom nebol pekný a trvali, čo som mu aj sama navrhla. Malú som nemohla kojiť a s nadbytku žľazy prsia len ochabujú . V podstate budem mať svoju veľkosť, ktorá mi pristane mám široké ramena aj boky akurát budu pevne a plne. Ak si niekto myslí v tomto fóre ,že je to zbytočnosť nezažil čo je bolesť s veľkých a ochabnutých prs a ešte ako sa ťažko hľadá košík 75E alebo F, mám pocit ,že v obchodoch máju max c.

martinka27777

Vierocka po akej klinike v Kosiciach si sa pozerala? Tak osobne by som povedala ze je fajn aby si na konzultaciu isla, hned ako sa ti bude nejaka klinika pozdavat ale tak to je uz kazdej zeny osobne rozhodnutie co jej je lepsie :)

biatlonistka7

maria myslíš že toto čo sem dávaš je dobrá rada? Pochybujem. Tiež som kedysi dala na tieto rady a jediné čo mi to prinieslo tak prázdnu peňaženku a poriadne prsia nikde, keď žena chce mať pekné prsia tak existuje len jedna možnosť, dať si ich urobiť ;)

maria4611

Tabletky na zväčšenie poprsia - -odkaz odstránený- Pomohlo mi to. Užívam teraz 2. mesiac a prsia mám väčšie a plnšie.

veronika89_8

Vierocka akoze mas na mysli ze pred tym ako sa rozhodne finalne pre kliniku zajst na konzultaciu? Tak to je na tebe ako si to zariadis ako ti to bude lepsie. Ale rozumiem ti velmi dobre ze chces najskor vediet aky lekar a tak predtym ako povies ze hej idem urcite sem a sem :)

vierocka514

Vaše správy ma len tešia dievčatá - už sa pozerám aj po klinikách že na koho by som sa obrátila keď si pôjdem dať ja urobiť prsia. Pozerala som si tú kliniku v Košiciach podľa stránky a tak to vyzerá celkom dobre, len asi by bolo vhodné zájsť na konzultáciu pred mojím konečným verdiktom nie?

Dana123

Ahojte. 16.12./ v piatok/ teda pred 3 dňami som bola na druhej operácii a vložili mi 450 ml. Dnes mi dali sťahujúcu podprsenku. Lieky na bolesť som nebrala vôbec, vstávam bez pomoci, ruky viem zdvihnúť aj nad hlavu a dnes som aj šoférovala /zľahka/ po dvoch dňoch aj žehlila. Je síce pravda že druhýkrát to už tak nebolí ale som naozaj prekvapená a veľmi rada.

lexxa

Nezavadzajú, ako tu už zaznelo keď konečne máš na sebe niečo čo si vždy chcela mať, po čom si túžila, tak sa s tým rýchlo stotožníš. Vieš ako to je že na dobré sa veľmi rýchlo zvyká. A super je to, že sebavedomie ti taktiež stúpne :) aspoň teda u mňa to tak bolo