Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

enny99

Janesa
ja idem k nemu do zvolena 24 augusta a pod prsiami mam asi 69 a mam 177cm a povedal mi ze s 325ml budem mat Deckovy kosik... a tiez sa bojim ze budu velke, ale uz sa neviem dockat :)

Janesa

Ahojte baby, ja idem k mudr. Cervenovi 12-teho oktobra, do zvolena, boli ste tam niektora? Ake mate s nim skusenosti? Mne navrhol 400ml, obvod pod prsiami mam 70 cm, vysku 172cm, bojim sa ci nebudu moc velke, co vy nato?

bianka77

anonym76
som zvedava ako to poriesis,co ti povedia....preco chces Mentory? Myslis, ze je v tom nejaky zasadny rozdiel? Dala si mi chrobaka do hlavy....

bianka77

anonym76

ja zatial ostavam pri tych 305ml...uvidim co povie v septembri na tej druhej konzultacii....idem v oktobri...uz sa to krati :))

Nena1

Iveta84
podľa lekárov po 6 týždňoch môžeš robiť všetko! Či to dokážeš, Ti napovie Tvoje telo... Ja som začala po 4 týždňoch rýchla chôdza, po 6 týždňoch beh a pre istotu až po 8 týždňoch fitness.