Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

enny99

all
nie je tu niekto kto ide zajtra na operaciu do ZV ku Cervenovi? drzte mi palceky, konecne som sa dockala po pol roku tak dufam ze vsetko super dopadne....

Micka111

Zoe23

MUDr. Kováča som si vybrala na základe odporúčaní od známych, ale aj od odporúčaní ľudí na internete. Som veľmi rada, že som sa rozhodla práve pre MUDr. Kováča je to špičkový lekár. Ak by som mala záujem aj o iné zákroky určite by som svoje telo opäť zverila do jeho rúk.

A Ďakujem! :-))

Trinity Orion

Ahojte baby.Ked ste boli niektora teraz v blizkej minulosti na Avelane klinike na augmentacii,aka je aspon priblizne cakacia doba na operaciu?U dr.Mladeka.Ja idem 26.9. na konzultaciu a nemam ani tusenia ci sa mam pripravit na cakanie pol roka aalebo kolko.A budem vdacna aj za vase skusenosti.Dik pekne:)

zoe23

Micka111
ahoj, mozem sa ta spytat podla coho si si vybrala MUDr. Kovaca? akurat dnes som si uplne nahodou čiatala o nom na Estheticone. A zelam rychle zotavenie:)

cafex

zoe23

No tie som veru zamietla, bo sa o nich velmi vela piše že su dost tvrde.Ale aj tak pracovne povinnosti mi nedovolili termin u Červena, tak idem Do Trnavy doktor Marsal.Pracuje s Mentormi,da mi okruhle.Tak som sama zvedava ako to dopadne.:-) opku mam už teraz 13.9.

zoe23

fufu
som 6 tyzdnov po a ja som mala opacne pocity ale zaklad ziadny, implose Mentor 330ml a ked som sa videla v zrkadle alebo aj ked len zhora pozrela na podprdu pripadali mi prsia ako minikopčeky. Ale ked som otvorila podprsenku tak tie prsia tam boli. Mozno ich mas len dost opuchnute. Mne odpuchli, tak aj sa trocha zmensili a teraz sa tvaruju. Mne doktor povedal-odpuchnu a vystupia, takze asi tak nejak:)