Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Micka111

Ahojte baby! :-) Ktorá je tu ešte po čerstvej plastike pŕs? :-) Dnes je to môj 4 deň po. Cítim sa fajn v noci som sa konečne dobre vyspala, bolesti ešte mám, ale dá sa to vydržať.... :-)

Zoe23

A ty už máš po operácii pŕs? U koho si bola? Som tu nová tak sa tu musím ešte "udomácniť"
:-)

Lucky123

ahojte, mi tak napada, Vam dal doktor nejake papiere/potvrdenie o silikonoch? ja ked som napr bola na hyaluronke pod oci, tak som dostala taku nalepku z inekcie s presnym popisom a vyrobnym /ci akym/ cislom.
Ozaj, aku podprsku ste si kupovali? mne lekar povedal, ze o tyzden si mozem kupit nejaku sportovu podprsenku..
a zajtra idem s rodinou na obed. rychlo poradte, ako a co si mam obliect, nech mi z toho netrci ta pooperacna hruza podprsenka..
ja som totiz nikomu nehovorila o opke

zoe23

Micka111
dakujem za odpoved:) minule som ho videla ked som bola v Avelane a posobil velmi fajn, tak tešim na foto, som zvedava uz :D

zoe23

cafex
citala som Pripomienky na Admina-ale oni s tym nič nemaju, tu galeriu ma na starosti jedna z nas(spravkyna Zajačik) a mozno je na dovolenke, lebo aj ja som asi 2 dni dozadu posielala foto a nie su nahodene:) asi musime čakať.

cafex

Bože mna asi už porazi, neviem tu vôbec najsť tu spominanu galeriu.už som aj poslal svoju fotku a stale mi žiadna odpoveď neprišla :-(((((

Nena1

Elissa
kokosák kúpiš v DM - drogerii, ale, či zaberá proti striám, tak to neviem. Ja som sa ním natierala až po operácii na zahojené jazvy. Daj 410 ml. Pozerala som Tvoje foto a základ skoro ako ja :-) Ja mám 410 a neľutujem. Teraz nosím 75D! Lenže ja mám Polytechy. Ale veľký rozdiel medzi 375 a 410 nie je.

Elissa

ahojte babule

dlho som tu nebola, chcem sa spytat, niektora z vas tu pred par mesiacmi spominala natieranie prs kokosovym olejom (uz pred opkou, ako prevencia vzniku strii). Aky to bol, prosim, olej a kde ho zozeniem?

Stale sa rozhodujem, ci nepojdem do mensich implantatov - mam navrhnute VP 410 ml ES (TMM3-410)- ale zvazujem 370 ml (TMM3-370). Myslite, ze je medzi tymito 2 velkostami velky rozdiel? My sme sa Dr. dohodli na 410 ml, no zacinam mat obavy, aby to nebolo vela.

A este co sa tyka predporacnych - mozem ich zahrnut vramci preventivky u obvodnej lekarky?

Vdaka