Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slafci1807

bittersweet najskôr ďakujem za pochvalu a bola som u Očenáša v Púchove. A odporúčam ;) zlaté sestričky ja som bola resp. som veľmi spokojná :)

Nena1

bittersveet
cez dvorec Ti vloží implantát Dr. Trška-Ružinov. Ale operácie robí v ŠNOPE. Tak skús konzultáciu... ÚLK za seba neodporúčam.

bittersweet

xxsandyxx: ja sa do interkliniku este len chystam na konzultaciu objednat, este som sa ani nerozhodla ku ktoremu z tych dvoch dr:) nieco som si uz precitala, ale teda zlakla som sa ze pises ze preferuju rez pod prsnikom? To presne nechcem, najradsej cez bradavku alebo z podpazusia! A za aku dobu po konzultacii si dostala termin?

bittersweet

sashinka1985 internych predoperacnych sa neboj, ak ide v nicku o tvoj rok narodenia, tak predpokladam ze si zdrava mlada baba, teraz hlavne bacha na chripkove obdobie.

VeVerka11

Chiquilla

Zavidim termin, mne dali az 10.7.,co je uplne na figu, ale povedala som, ze mozem aj skor, ak sa uvolni nieco. Ty si bola hned rano na konzultacii?
Ohladne anatomov Ti hovoril vlozenie implatatov akym sposobom?
Mne dal to iste, co tebe. Aku mas vysku a vahu?
Ja mu tiez verim, v januari tam idem tiez, ale este na upravu ucha ambulantne.
Ty si chcela vacsie este?

teneriffe

Dada77
ja tiez po troch detoch, tak si hovorim, no nezasluzim si to?? :)
vahu nepises, ale vysku mas isto lepsiu (lebo ja 158) :P

drzim palce!!

Chiquilla

VeVerka11

ahoj, mne dal termin 4.3 2014 a tebe?? ale v 31januara mam dojst na rekonzultaciu kvoli velkosti ci som si to nerozmyslela.. tiez sa obavam anatomov ale tak verim mu.

slafci1807

katuss25, teneriffe, sashinka1985,Dada77
kočky každej jednej ďakujem a držím Vám palce na Vaše opky, naozaj ako vidíte môj výsledok, každé jedno štípanie aj malá bolesť stála za to ;) a to že ha som bolesti nemala. A katuss25 ty si také trdlino, už sa teším na Tvoje cecušiky, pevne verím, že veľkosť sme vybrali dobrú a že budeš spokojná :*